Bu haber kez okundu.

NEF ÇEKMEKÖY PROJESİ GENÇLER VİNÇ’E EMANET!

Nef Çekmeköy Projesi, Gençler Vinç’e emanet... Nef Projesi ile ilgili Gençler Vinç Genel Müdürü Loman Balcı, en profesyonel şekilde; kaliteden ödün vermeden, ezber bozarak kesintisiz hizmet sunacaklarını vurguladı.

Nef Çekmeköy Projesi, Nef Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu Yakasında Çekmeköy’de Nişantepe Mahallesi'nde 180.000 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.  Nef Çekmeköy, bin 500 adet konuttan oluşuyor. Nef Çekmeköy’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 64 metrekare ile 266 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Nef Çekmeköy fiyatları 299.000 TL’den başlıyor. Projede konut alıcılarına çeşitli ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor. Nef Çekmeköy'nin sosyal donatıları arasında 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, soyunma odaları, basketbol sahası, voleybol sahası, alışveriş merkezi, cafe, çok amaçlı açık spor alanları, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yürüyüş yolu, ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Nef Çekmeköy, lokasyon olarak Levent ve Ataşehir’e yakın olması ile dikkat çekiyor. Nef Çekmeköy teslim tarihi Ekim 2020 olarak planlanıyor.

NEF PROJESİ’NE GENÇLER VİNÇ, ‘GENÇLİK ENERJİSİ’ KATACAK

Safirbet new="" roman="" style="font-family:" times="">Nef Projesi’ni gerçekleştirecek olan Gençler Vinç, Nef projesine enerji katacak dersek abartmamış oluruz. Nef Projesi ile ilgili Gençler Vinç Genel Müdürü Loman Balcı şu bilgileri verdi: “ Nef Çekmeköy projesini Gençler Vinç olarak talip olduk. Projede tüm hazırlıkları iyi çalıştık. Biz, projede önemli aşamalardan geçtik, yaptığımız işler örnek referans oldu. Tabii ki işimizi de severek ve düzgün yapıyoruz. Şartları da yerine getirmek gerekiyor.  Örneğin iş güvenliği, makine kırılma mali sorumluluk sigortalarını yerine getirmek gerekiyor.”

GENÇLER VİNÇ 60 TON LTMLİEBHERR MOBİL VİNÇ 1060 LTMYİ MAKİNE PARKINA KATTI

Gençler Vinç 60 ton ltmLiebherr mobil vinç 1060 LTMyi makine parkına kattığını, 42 metre anabom, 17 metre konpak mobil vinç olan 1060 m Liebherr ltm ile yatırımlarına devam ettiğini belirten  Gençler Vinç Genel Müdürü LomanBalcı, “Mobil vinç parkımızda Liebherrmarka LTM 1055-1060 –GMK (100) Ton 4100 C 3 adet mobil vinç, 3 tondan 95 tona kadar tek kırma ve çift kırma vinçlerimiz mevcut. İnşaat, çelik montaj kule vinç montaj demontaj, çatı cephe, köprü kirişleri alt yapı üstyapı şantiyeleri (metro) limanlarda gemi motor, tekne yükleme ve boşaltma işlerinde beton santrallerinin kurulumunda ve tüm endüstriyel ve ağır sanayinin her alanında olan vinçli taşıma  yükleme ,boşaltma işlerini yapmaktayız” dedi. Balcı özellikle günümüzdeki çalışma şartlarına göre  hareket eden ediyoruz,bu şartlara ayak uydurursanız varsınız diye sözlerini bitirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol