Bu haber kez okundu.

VOLVO TRUCKS’IN İSTANBUL ANADOLU YAKASI YETKİLİ SERVİSİ ARTİFE SERVİS ONE RESMİ OLARAK AÇILDI

Müşterilerine uçtan uca hizme tsunma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Temsa İş Makinaları geniş satış ve satış sonrası ağını güçlendirerek çözüm odaklı hizmet anlayışını sürdürüyor.

Temsa İş Makinaları, Volvo Trucks Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü üstlendiği 1 Ocak 2017’den bu yana Volvo Trucks için satış ve satış sonrası organizasyonu ve bayi yapılandırılmasını da odağına aldı. Son olarak, temsili ilk araç kabulü ile Ağustos ayında hizmet vermeye başlayan Volvo Trucks’ın İstanbul Anadolu Yakası’ndaki yetkili servisi Artıfe Servis One’ın resmi açılışı 16 Ekim tarihinde, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Volvo Trucks Doğu Pazarları Direktörü PerForsberg, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Artıfe Servis One Yönetim Kurulu Başkanı Davut Berker’in katılımıyla gerçekleşti. Artıfe Servis One ile birlikte Temsa İş Makinaları Türkiye genelinde 11 noktada çözüm ortaklarına hizmet sunmaya devam edecek. İstanbul Anadolu Yakası Şekerpınar’da bulunan Volvo Trucks Artıfe Servis One, gelişmiş en son teknolojiyi kullanarak aynı anda 20 araca hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Araç parkı, yedek parça deposu, servis alanları, bekleme salonu ile hizmet verecek olan yetkili servis müşterilerin konforuna, ihtiyaçlarına ve Volvo Trucks standartlarına göre tasarlandı.Serviste, 24 saat yol yardım hizmeti, treyler servisi ve tamiri, fren testi, kaporta boyama, havalandırma ve mobil hizmetler veriliyor.

Trbet style="text-justify:inter-ideograph">EŞREF ZEKA: BAŞARININ ARKASINDA SATIŞ SONRASI HİZMET VAR

Volvo Trucks Artıfe Servis One yetkili servisin açılış konuşmasını yapan Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Volvo Trucks satış ve satış organizasyonu konularıyla ilgili şunları dile getirdi: “1 Ocak 2017 itibariyle Volvo Trucks’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak bayrağı devraldık. 2017 yılında odağımızda satış organizasyonu ve bayi yapılandırılması bulunuyordu. Bu konuda attığımız adımların sonucunda Pazar payımızı iki katına çıkarmayı başardık. Çekici pazarında ise pazar payımızı %5’lerden %9’lara çıkardık ve Volvo Trucks FMX ile inşaatta büyümeye devam ediyoruz. Bu başarının arkasında biliyoruz ki, güçlü bir satış ekibi ve yüksek hizmet kalitesi ile Türkiye geneline yayılan Volvo Trucks satış sonrası ağı var. Ağır ticari araçlar piyasasına aşina, tecrübeli bir ekip ve yönetim kadrosu tarafından temelleri atılan ArtıfeServisOne’ın bayi ağımıza eklenmesi ile birlikte, müşterilerimize sunduğumuz tecrübe ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızın daha da pekişeceğinden eminiz. ArtıfeServisOne burada önemli bir sorumluluk üstleniyor; hem Temsa İş Makinaları’nın hem de Volvo Trucks’ın değerlerini taşıyarak hizmet vereceklerine inancımız tam. Satış ve satış sonrası hizmet ağımıza güç kattıkları için burada hepinizin nezdinde teşekkür ediyor ve hayırlı olsun diyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol