Bu haber kez okundu.

NET MEDYA İFTARINDA TÜM DOSTLARLA BİR ARADAYDIK

Sektörün öncü yayın kuruluşu NET MEDYA’nın ramazan ayında düzenlediği iftar programında sektör temsilcileri bir araya geldi. Gebze Atlı Kulübü’nde gerçekleştirilen etkinlikle sektördeki son durum hakkında da mini bir değerlendirme yapıldı. NET Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Yayın Yönetmeni  Metin Şendil, tarafsız habercilik yaptıklarını ifade ederek, “Gazetecilik mesleği bir şereftir, onurdur. Kamu yararı, sektör yararını gözeterek en son gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da bu ilkelerimiz doğrultusunda yayın politikamızı sizden aldığımız güçle devam ettireceğiz” dedi.

Sektörün öncü yayın kuruluşu NET MEDYA, ramazan ayında bir iftar yemeği organize ederek tüm dostları ağırladı. Gebze’de gerçekleştirilen iftar yemeğinde sektörün önde gelen isimleri, şirket yetkilileri ve sektörümüzün Pinbahis emekçileri operatörler bir araya geldi.

SEKTÖRÜN NABZINI TUTUYORUZ

NET Medya Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Yayın Yönetmeni  Metin Şendil iftar yemeğinde kısa bir hoşgeldin konuşması yaptı. Şendil şöyle konuştu: “Hepiniz NET MEDYA’nın gerçekleştirdiği İftar Programı’na hoşgeldiniz. Şerefler verdiniz... NET MEDYA olarak sektörümüzden, siz değerli sektör aktörlerimizden aldığımız ilhamla haberlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar tarafsız, objektif ve sektörümüzün yararını düşünen yayınlar yaptık. Bundan sonra da sizlerden aldığımız güçle NET MEDYA olarak farkımızı ismimizden anlaşılacağı üzere net bir şekilde ortaya koyacağız. Biz, büyük ve güçlü bir aileyiz. Rabbim, birliğimizi, dirliğimizi daim etsin. Tekrar hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim. Şimdiden hepinizin mübarek Ramazan Bayramını da tebrik ederim. Herkese afiyet olsun.”

Anahtar Kelimeler:
Net MedyaIftar Yemeği

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol