Bu haber kez okundu.

VİNÇDER’İN İFTAR YEMEĞİNDE SEKTÖR OYUNCULARI BİR ARAYA GELDİ

Vinç İşletmecileri Derneği (VİNÇDER)’nin ramazan ayı içerisinde düzenlediği iftar yemeğinde sektör oyuncuları bir araya geldi. Katılımın yoğn olduğu iftar yemeğinde VİNÇDER Yönetim Kurulu yeni Başkanı Ahmet Altunkum, birlikte güçlü ve kocaman bir aile oldukları vurgusunda bulundu.

Vinç İşletmecileri Derneği (VİNÇDER), ramazan ayı içerisinde İstanbul’da bir iftar yemeği verdi. İftar yemeğine sektör temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan VİNÇDER Yönetim Kurulu yeni Başkanı Ahmet Altunkum, ramazan ayının bereket ve kaynaşma ayı olduğunu ifade etti.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Birlik vurgusunda bulunan VİNÇDER Yönetim Kurulu yeni Başkanı Ahmet Altunkum, “VİNÇDER’in iftar yemeğine hepiniz hoşgeldiniz. Ramazana demek kaynaşmak demektir. Ramazan demek yardımlaşmak demektir. Ramazan demek bereket demektir. Bizler bugün burada VİNÇDER’in iftar yemeğinde değerli dostlarımızla bir aradayız. Sektörümüze emeği geçen tüm herkese sonsuz teşekkür ederim. İftar Gobahis yemeğimizde bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza tekrardan hoşgeldiniz diyorum” dedi.

KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Birlik ve beraberlik içerisinde her sorunun aşılabileceğini söyleyen Altunkum, “VİNÇDER olarak bizler, Türkiye’nin çok önemli bir STK’sıyız. Bu çatı altında sektörümüzün tüm sorunlarını çözmek, sektörümüzü bilgilendirmek ve sektör bilinci oluşturmak bizim görevlerimiz arasında yer alıyor. Bizler, birlikte kocaman bir aileyiz. Birlik ve beraberlik karşısında hiçbir sorun dayanmaz. Biz de sizlerden aldığımız güçle daha güzel ve müreffeh yarınlara ulaşmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

SEKTÖR OYUNCULARI İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

VİNÇDER’in iftar yemeğinde sektörün önde gelen firma yetkilileri hazır bulundu. İftar yemeğinden önce VİNÇDER’in olağan toplantısının da gerçekleştirildiği yemeğe katılım oldukça yoğundu. Katılımdan son derece memnun olduklarını ifade eden VİNÇDER yetkilileri, STK’ların ülkelerin ve sektörlerin gelişiminde son derece önemli ve belirleyici olduğunu ifade ederek VİNÇDER’in de bu bağlamda üstüne düşeni fazlasıyla yerine getirmekte kararlı olduğunun altını çizdiler.

Anahtar Kelimeler:
VinçderAhmet Altunkum

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol