Bu haber kez okundu.

CAM UZMANIYIZ, KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

Alpen Cam Montaj Vinç Kiralama Genel Müdürü Ersin Turan, kaliteden ödün vermeden cama hayat verdiklerini ve uzmanlıklarıyla fark yarattıklarını söyledi.

Son dönem Alpen Cam Montaj Firması’nın hizmetlerini Ersin Turan ile konuştuk. Turan, sektörde 6331 sayılı iş güvenliğinin yönetmenliğinin uygulanması ve yüksek binalarının olması, inşaat sektörü, sporkompleksleri, özel alanda olması gereken, dış cephe camları kursun geçirmez camlarını ve her türlü cam montajını yaptıklarını belirtti. Turan, bu camların yüksekte olmasının, bazılarının farklı özellik göstermesinin, kurşun geçirmez camlar gibi, hizmetleri verirken özel kompanatlı vakumlu ekipmanlar ve sektöre son beş yıldır yaptıkları yatırımları olan marka olan jekko 527, 1040 örümcek, smartlift örümcek platformlarla bu hizmetleri verdiklerini söyledi.

CAM UZMANIYIZ

Cam işini 20 yıldır yaptıklarını belirten Turan, sektörde artık bir cam uzmanı olduklarını sözlerine ekledi. Cam uzmanı markası ile yola Safirbet çıktıklarını belirten Turan, “Bu konu ile iliği olarak web sitemiz www.camuzmani.com olarak kurumsal kimliğimiz yeniledik. Özellikle, cam işi çok riskli bir iş. Şakaya gelmez. En ufak bir hata kabul etmeyen bir çalışma. Bu çalışmalar hafife alınarak  yapıldığında  ölümcül kazalar olabiliyor. Ehliyetli, zamanında cam ile uğrasan kişilerin bu işleri yapması gerekiyor” dedi. Firma olarak sigortalı iş yaptıklarını, bu iş için olmazsa olmazın sigorta olduğunun altına çizdi. Tur Asist firması ile çalıştıklarını söyleyen Turan, “Cam işinde kalite ve güvenliğe son derece önem verilmesi gereken  bir iş. Marmaris’teki Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi’nin kurşun geçirmez dış cephe camlarını, Koç Müzesi’ne ait “Ultrasnan Tirefle”güneşin zararlı ışınlarını geri yansıtma özelliği camlarının montajlarını yaptık. Yine alışveriş merkezlerinden bahsedersek Emar AVM’nin cephe camları, mağazacam larını, Akasya AVM’nin 5 metreye 315 cm 12+12 extreclear camlarını taktık. İstanbul Avrupa yakasındaki Mac Lift camlarını, özellikle Erzurum’da avımçatı cam montajlarını 1040 ve 527  jekko marka örümcek  platformları, 608 smartlift vakumlu vinçleri ile tekfur sarayının Edirnekapı camlarını emniyetli bir şekilde taktık. Yine parkımızda bulunan 7.5 tonluk çift kırma dorukan marka vinç de bulunmaktadır. Sektöre kiralama hizmeti veriyoruz. Son dönemde önemli yatırımlara imza atacaktık. Kur artışı, ekeonomik sıkıntı buna neden oldu.  Kurun düşmesinden sonra 2019 yılında bu yatırımları  düşüneceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol