Bu haber kez okundu.

EXPRESS VİNÇ, 2018’DE DE YATIRIM YAPMAYI SÜRDÜRECEK

Express Vinç Platform Kiralama Genel Müdürü Yunus  Türken, Express Vinç olarak 2018’de de yatırım yapacaklarını belirterek bu konuda çok titiz çalıştıklarını söyledi.

Express Vinç’in 2018’in ilk çeyreğinde araç parkuruna 10 adet araç üstü sepet katıldığını ve ayrıca 8. ayda teslimatı yapılmak olmak üzere 3 adet 45 ton, 80 ton, 120 ton hiyap vinç için imzaların atıldığını ifade eden Express Vinç Platform Kiralama Genel Müdürü Yunus  Türken, yılın 3. çeyreğinde almayı planladıkları kendinden yürüyüşlü grup için ön görüşmeleri olduğunu belirtti.

MAKİNA PARKURUMUZU SÜREKLİ GENÇ TUTUYORUZ

“Makina parkurumuz yatırımlar doğrultusunda sürekli değişmekte ayrıca yaş ortalamasını düşük tutma açısında 5 yaş üstü  araçlarımızı biraz da ihalelerden dolayı sürekli yenilemekteyiz” diyen Express Vinç Platform Kiralama Genel Müdürü Yunus  Türken şöyle konuştu: “Şu anda araç üstü platform olarak 16-45 metre arası 50 adet ayrıca 64 metre ve 75 metre olaraktan iki adette Jumbo sepetimiz mevcut. Bunun yanında 7-120 ton arası 17 adet hiyap vinç araç parkurumuzda bulunmakta kendinden yürüyüşlü grubunda daha yeniyiz 25 adet Piabet kendinden yürüyüşlü bunun içinde örümcekler dahildir aracımız mevcut tabii ki yıl sonu bu rakamlar büyük ölçüde değişiklik gösterecektir. Planlarımız bu doğrultudadır.”

HIZLI BÜYÜME BİLİNÇLİ OLMAZSA SIKINTILAR ARTAR

Platform ve vinç sektörü bir bütünlük arzettiğini, fakat kendi içinde ihtiva ettiği şeyler bakımından aslında büyük farklılık gösterdiğinin altını çizen Express Vinç Platform Kiralama Genel Müdürü Yunus  Türken, “Platformun merkezinde insan vardır bundan dolayı gerek aracı kullanacak operatör ve sepete çıkacak olan kullanıcı kiralamacı için iş güvenliği ve bunun çerçevesinde eğitim büyük önem arzediyor. Platform sektörü çok hızlı büyümekte bunun doğuracağı dez avantajlar buna paralel olarak artmaktadır. Bunlar kiralama firmaları için uzman kadro, iyi bir servis ağı vb. kiralamacılar için ise bilinçli kullanıcı, ekipmanı iyi tanıma gibi eksiklikler doğacaktır.  Onun içindir ki hızlı büyüme bilinçli olmaz ise sıkıntılar da artacaktır. Bizler de derneklerin öncülüğünde bu eksikliklerimizi geçici değil ileriye doğru nasıl kalıcı çözümler bulabiliriz, sorunları nasıl ortadan kaldırabilir ya da minimize edebiliriz bunun çabalarını vermeliyiz. Yani birlik olmalıyız ki bilgiler ve tecrübeler paylaşılsın” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol