Bu haber kez okundu.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER UZMANLIK ALANIMIZDIR!

İstanbul Vinç Teknik Servis Sorumlusu Süleyman İçer, Satış Sonrası Hizmetler’e ayrı bir önem verdiklerini ve bu alanda uzmanlaştıklarını aktarıyor.

Sunduğu çözüm odaklı yaklaşımlarla müşterilerinden tam not alan İstanbul Vinç, büyümesini sürdürüyor. İstanbul Vinç Teknik Servis Sorumlusu Süleyman İçer ile hem firmayı hem de SSH’yı konuştuk.

İstanbul Vinç olarak firmanızın faaliyet konularından biraz bahseder misiniz?

İnsan odaklı taşıma ve kaldırma ekipman kiralama, satış ve en önemlisi insanların da çok yakındıkları alan olan Satış Sonrası Hizmet (SSH) ve kalite anlayışına önem ve özen gösteren öncülük etmeye çalışıyoruz. Bunu başardığımızı da düşünüyoruz. Bu konuda ödün vermeden yapmış olduğumuz markamızın en iyi şekillerde zirvede tutma hedefimizdir.

TAKDİR MÜŞTERİLERİMİZİNDİR

İstanbul Vinç olarak, marka bilinirliği ve Satış Sonrası Hizmetler’iniz hakkında neler söylemek istersiniz?

Ultrabet new="" roman="" style="font-family:" times="">İstanbul Vinç ailesi olarak marka yolunda ilerlemelerimiz devam ediyor. Birebir hizmet odaklarımız insan olması ve de perdenin arkasında kalan oyuncular olmamız hasebiyle yaptığımız servis hizmetleri en sağlıklı dikkatli ve tüm spesifik testlerin neticesinde makine kullanılabilirliğinin onanması gereklidir. Her türlü bakım (kuru yağlamadan temizliğe dair vs.) ve testler kaza risklerini azaltan  neredeyse yok eden faktör konumundadır. Satış sonrası hizmetlerimizin en iyi verimli ve profesyonel şekilde sürdürebilmek adına sürekli eğitime aç bir şekilde kendimizi hissederek bu hedefle gelişimimize ve markamıza değer kattığımız kanaatindeyim. Bunun takdirini de  en iyi satış sonrasında vermiş olduğumuz hizmetlerimizle müşterilerimiz verecektir.

İŞİNİ SEVEN İNSANLARA İHTİYAÇ VAR

Sektörün sorunlarına yönelik söylemek istediklerinizi aktarır mısınız?

Yaklaşık 8 yıl gibi bir süredir bu sektörde olmama rağmen hala çözmekte zorlandığımız sorunlarla karşılaşıyoruz. Biz bile tamam değiliz... Çoğu sektörde olduğu gibi işini özverili, düzenli personellerin yetiştirilmesi  gerekli... Bu alanda gerekli eğitim, öğretim ve en önemlisi işini severek yapan insanlara ihtiyaç var.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol