Bu haber kez okundu.

TT VİNÇ YERİNDE YATIRIMLARINA DEVAM EDECEK


TT Vinç Genel Müdürü  Türker Terzi, TT Vinç’in yeni yerinden yatırımlarına devam edeceğini ifade ediyor.

TT Vinç, 2011 yılında kuruldu. Kurulduğu andan itibaren sürekli yatırıma odaklarndıklarını ifade eden TT Vinç Genel Müdürü  Türker Terzi, kaliteden öden vermeden çalıştıklarının altını çiziyor.

ARAÇ SAYIMIZ ARTIKÇA GARAJ BÜYÜK BİR SORUN OLDU

Yatırım odaklı düşündüklerini ve en zor koşullarda bile yatırımdan geri durmadıklarını ifade eden TT Vinç Genel Müdürü  Türker Terzi, yatırım olmadan kalkınmanın mümkün olamayacağını ifade ediyor. Terzi Taşıma & Kaldırma Üniteleri Dergisi’ne şu özel açıklamalarda bulundu: “İlk makinamız 5 tonluk küçük makinaydı. O makineyle vinç serüvenimiz başladık.Kurulduğumuz günden beri Küçükyalı’daydık. Bölgeden ayrılmak istemedik ancak Goldenbahis araç sayımız arttıkça garaj büyük bir sorun oldu bizim için. Eski garajımızda 2 aracı dışarıya bırakmak zorundaydık. Birde ofis ile garajın ayrı yerlerde olması bizim için sıkıntıydı yeni garajımızda tüm araçlarımız, manliftlerimizi ofisimizin önünde.

TAMİR-BAKIM İŞLERİNİ KENDİMİZ YAPIYORUZ

Bu sayede makinalarımızı daha iyi takip edebiliyoruz. Mümkün olduğunca tamir-bakımlarını kendimiz yapabiliyoruz. İlerisi için hedeflerimize ulaşabilmek için büyük bir garaj, kademe ve ofisin hepsini aynı yerde toplamamız önemliydi. Umarım ilerisi adına herşey daha iyi olurmakina parkurumuzda 5-25-35-45-80 tonluk vinçlerimiz27 ve 37 metre sepetli vinçlerimiz 8-10-12-14-16 metre akülü makaslı platformlarımız bulunmaktadır.”

Anahtar Kelimeler:
Tt VinçTürker Terzi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol