Bu haber kez okundu.

TÜRE: FABRİKA ZİYARETLERİNDE ÖNEMLİ BİLGİLER EDİNİYORUZ

Türe Kardeşler İş.Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Türe, Palfinger Jumbo Platformların Biglift fabrika ziyareti sayesinde çok önemli bilgiler ediindiklerini vurguluyor.

Türe Kardeşler İş.Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Türe, Palfinger Jumbo Platformların Biglift fabrika ziyareti ile ilgili olarak şunları söyledi: “ Türe Kardeşler İş.Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Palfinger Jumbo Platformların Biglift Fabrika ziyareti davetine soğuk bir hava eşliğinde başlamamıza rağmen, yetkililerin çok sıcak bir karşılamaları ile çok olumlu ve güzel bir ziyaret gerçekleştirdik. Depolamadan, imalattan boyu, montaj sürecini ilgi ile izlediğim mükemmel bir tanıtım oldu. Palfinger üstün kalitesi ile teknolojiyi en üst seviyede kullanan, yapılan Ar-Ge çalışmaları ile, insan kaldırma platformlarında iş sağlığı ve güvenliğini en üst seviyede kendine ilke edindiğini gözlemledim.

İMALATTA SIFIR HATA

İmalat sürecinde kaynaklarının sıfır hata ile yapıldığının, estetik görünüşe çok fazla önem verildiğini, yapılan testlerde, yarışmalarda, ekipmanın kullanımında verilen önem ve değerin hassasiyetine en üst seviyede Grandbetting emniyet kontrol sistemlerin mükemmelliğini şahitlik ettim. Ziyaret sürecinde, ister istemez SWOT analizlerini iç dünyamda yaptığımda, Jumbo platformda Palfinger'in üst düzeyde yatay erişim sağlaması, bu durum kullanıcı ve işletmeciler açısından da en büyük özellik olarak gözlemlenmektedir. Bunun yansıra kalite, sepet genişliği, ikinci kırması ve metrajda kg kapasitesinin fazla olması, teknolojinin en üst seviyede ki kullanılışmış olması kullanıcı hatasını ortadan kaldırıyor daha güvenli çalışma imkanı sunuyor. Müşterilerin beklentileri arasında bazı maddeler klasikleşmiş bir hal almış olsa da, bunlardan biri de kuşkusuz alıcı ve satıcı arasındaki güven ilişkisidir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Satın aldığı ürünlerden memnun olan ve beklentilerini karşılayabildiği bir ürüne sahip olan müşteri tekrar aynı veya benzeri bir ürüne ihtiyacı olduğunda ilk olarak aklına gelecek marka aynı oluyor. Her ne kadar lüks tüketim, aynı maddeler veya teknikler ile üretilen ürünler marka damgasını aldıktan sonra fiyatını çok yükseltiyor olması gibi konular eleştirilse de tüm bunlara rağmen marka ve müşteri arasındaki ilişkilerin temeli bu konuda önemli bir pay sahibidir. Palfinger Jumbo Platformların ve markasını değerinin bu ziyaretimizde tekrar farkına vardık. Yapmış olduğumuz ziyarette gözlemlerimiz izlenimlerimizi bu anlamda paylaşmış bulunmaktayım. Bizlere bu ziyaretimize imkân sunan, Biglift Ailesi’ne, Sayın Kemal İçer ve Servet Ayhan’a bu ziyarete beraber olduğumuz grup arkadaşlarımıza, misafirperverlikleri ile sıcak bir ortam sağlayan tüm yöneticilerimize bu huzurda Teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sektörü tanıyan, müşteriyi anlayan ve bu anlamda gelişen, geliştiren Palfinger firmasına çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol