Bu haber kez okundu.

Akü arızalarına en hızlı ve köklü çözüm KARMA Akü'de

 

Mehmet Gayberi; 25 yıldır akü sektöründe bulunan ve imalat safhasından SSH'ne kadar her konuda deneyim sahibi olmuş bir kişidir.

Firmanız ne zaman kuruldu? Faaliyetleri hakkında bilgi vermenizi rica ederiz?

Karma Akü ve Enerji Sistemleri 2015 yılının son periyodunda hizmete açılmıştır. Firmamız, MUTLU AKÜ Endüstriyel Akümülatör  Yetkili bayisi ve Servis Noktasıdır. Bunun yanında kullanıcı kaynaklı tüm markalarda arıza işlemlerine de hizmet vermekteyiz.

Teknik servis ve satış sonrası hizmetleriniz hakkında neler söylemek istersiniz?

Firmamız SSH konusunda yılların vermiş olduğu saha tecrübesi ile gerek garanti süresi içerisinde MUTLU Marka Endüstriyel Akülerin garanti prosedürlerini, gerekse kullanıcı kaynaklı her türlü arızanın en hızlı ve etkili bir şekilde giderilmesi hususunda detaylı hizmet vermektedir. Hizmet prosesimizin başından sonuna kadar oluşabilecek iş gücü kayıplarının en aza indirgenmesi hususunda çalışmaktayız. Amacımız Kaliteli hizmetimizi en hızlı şeklide sunmaktır. Firmamız arıza kayıtlarımızda detaylı raporlandırma sistemi ile son kullanıcılarımızı bilinçli bir şekilde yönlendirebilmekte ve alınan hizmetin nevini kendileri görebilmektedirler.

Akü sektörünün bir duayeni olarak akü kullanımı hakkında son kullanıcıya ve sektördeki firmalara neler söylemek ister?

Yılların vermiş olduğu deneyim ve gözlemlerimle özet olarak şunu söyleyebilirim: akümülatörlerin ömrünü kullanıcılar belirler! Bir akü grubunun şarj ortamından redresörünün tercihine, akü gruplarının saf su takviyelerinden araşarj olmasına kadar birçok etken ile arızalar karşılaşılmıştır. Ülkemizde dünya standartlarında akü üretimi yapılabilmekteyken maalesef ki aynı oranda bir ekonomik ömür sağlayamamaktayız.  Bizler bu oranın maksimum süreye çıkarabilmesi için çalışmaktayız.

Firmanız 2016 yılında önüne koymuş olduğu hedefleri tutturdu mu? Hangi projelerde oldunuz? Özellikle firmanızın tercih edilmemesinin nedeni nedir?  2017 yılı hedeflerinizden bahseder misiniz?

Karma Akü 2016 yılı için belirlediği hedeflerini fazlasıyla tamamlamıştır. 2017'de bu ivmenin devamını sağlayabilmek için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz. 2017 senesinin SSH anlamında çok daha fazla gelişime açık bir sene olduğu kanısındayız. Bu sebep ile çalışmalarımız ve gelişimlerimize SSH alnında ağırlık vermekteyiz.

Firmamız traksiyoner akülerin yanı sıra sabit tesis akülerinde de uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Bu branşta birçok firmaya çözüm ortağı olarak çalışmalarımız sürdürüyoruz. Sabit tesis akülerin yerinde montajlı olarak teslimatını yapabilmekteyiz. Bunun yanı sıra forklift sektöründe kullanılan ve tüp plakalara sahip traksiyoner tip aküleri platform sektörüne entegre etmekteyiz. Bu aküler ömür ve garanti süresi daha verimli en üst performans seviyesi sahip akülerdir. Hemen hemen tüm platformlarda farklı kapasitelerde kullanılabilmektedir. 1 seneyi aşkın süredir çalışan makineler mevcut olup olumlu sonuçlar alınmıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol