Bu haber kez okundu.

Alüminyum ve demir olan her şeyi üretebiliriz

 

Vinç, iş makinesi, telehander, platformların ucuna takılabilecek bütün ataçmanları üretiyor. “Vincin ucuna takılabilecek bütün özel ataçmanları üretiyoruz. Şu an üretime demir ve alüminyum sepet üreterek devam ediyoruz. Sektörümüzdeki kiralama firmalarından bazılarının kırılan sepetlerini ya da alüminyumdan demire, demirden alüminyuma değiştirmek isteyenlerin işlerini de hallettik” diyen ARD Reklam ve Anadolu Platform Genel Müdürü Ali Rıza Gürcü, bu alanda büyümeyi hedeflediklerini söylüyor.

Kiralayıcı firma, üretici firmadan onay aldığı takdirde onların istedikleri ebatta sepet üretebildiklerini belirten Ali Rıza Gürcü, “Eğer kiralamacının sepeti kırılmışsa, iş güvenliğine uymuyorsa, artık tamir edilecek şekilden çıkmışsa aynı ölçülerde, aynı şekilde veya vincini, platformunu yaptırdığı fabrikadan onay alarak farklı ölçülerde üretip sepetinin ucuna takabiliyoruz. Eğer isterlerse firmadan da onay alarak tabii ki sepeti 1,5 ise manuel veya hidrolik sistemle açılarak 2,5’e çıkarabiliyoruz. Sepeti, makinayı yormayacak ölçülere getirebiliyoruz” diyor.

Şekerpınar’ın hemen üzerindeki Ovacık’ta 2300 metrekarelik arsa aldıklarını açıklayan Ali Rıza Gürcü, buranın ulaşım konusunda rahat bir yerde olduğunu belirterek bu arsaya 1000 metrekare kapalı, 1300 metrekare de açık alanı olan bir tesis kuracaklarını belirtiyor. “Kiralama ayağımız Tuzla’daki yerimizde kalacak, Maltepe’deki atölyemizi yeni yerimize taşıyacağız” diyen Ali Rıza Gürcü kiralama alanındaki yatırımlarına da devam edeceklerini söylüyor. Özellikle manlift yatırımlarının kendileri için önemli olduğunu söyleyen Ali Rıza Gürcü, manliftin sigorta muayene gibi zorunluluğu olmadığı için kendilerini yormadığını ifade ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol