Bu haber kez okundu.

Bölgesinin en çok tercih edilen firması; Yeni Ekspres Vinç

 

Yeni Ekspres Vinç'in 1990 yılında Resul Aslan tarafından kurulduğunu hatırlatan Aslan, faaliyet alanlarının hi-up ve mobil vinç olduğunu belirtti.

Açıklamalarında araç parkurları hakkında da bilgi veren Aslan, "2017'de 100 tonluk mobil vinç ve 70tonluk hi-up ürünlerini makine parkımıza kattık. Makina parkımızda 10tondan 70tona kadar hi-up, 80tondan 200tona kadar da mobil vinçlerimiz bulunmakta" şeklinde konuştu.

Firmasının 2017 yılı yatırımlarından da bahseden Aslan, "2017 yılında 47 metrelik platform, 70 tonluk çift kırma hi-up ve 100 tonluk mobil vinç parkımıza kattık. Önemli yatırımlar yapıyoruz. Yeni Ekspres Vinç olarak amacımız kurumsal işlerde tercih edilen bir firma olmak" dedi.

 

"Sektörün sorunları"

Sektörün genel durumuna bakarsak operatör sıkıntısının çok fazla göze çarptığını görüyoruz. Birçok sıkıntılı konu var sektörümüzde ve bölgemizde. Ankara Vinç İşletmeciler Derneği yönetiminde olduğumuzdan dolayı bunları çok yakından biliyoruz. Bunlarla ilgili Ankara VİNÇDER olarak, Ankara vinç işletmecilerinin sorunlarını elimizden geldiği kadar en aza indirmek için uğraşıyoruz.

 

                                              

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol