Bu haber kez okundu.

BORUSAN CAT Caterpillar Propulsion temsilciliğini aldı

 

14 Nisan 2017, İstanbul. 05-08 Nisan 2017 tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da denizcilik sektörünün en iyi 300 markasını bir araya getiren Europort Turkey fuarı sektör için çok önemli bir açıklamaya sahne oldu. Borusan Türkiye Güç Sistemleri Direktörü Adnan Keskin, denizcilik sektörünün global lider markalarından Caterpillar Propulsion’un temsilciliğini aldıklarını duyurdu.

 

Müşteriye özel ileri teknolojili çözümler

 

Caterpillar Propulsion’ın ileri teknolojili pervane ve tahrik sistemlerinden oluşan çok zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor. Çalışmalar üretimin her aşamasında kalite, performans ve dayanıklılığa odaklanan bir anlayışla ve her zaman müşteriye özel çözümler geliştirme perspektifi içinde gerçekleşiyor. Müşterinin siparişi değerlendirilirken geminin hangi denizlerde ve operasyon tipinde görev yapacağı dikkate alınıyor. Caterpillar Propulsion; inovatif hidrodinamik yaklaşımı, ürünlerinin güvenilirliği ve güçlü performansı ile denizcilik sektörüne kârlılık sunan bir marka olarak değerlendiriliyor.

 

“Bu teknolojik bilgi birikimini Türkiye’de sektörün hizmetine sunuyoruz”

 

Borusan Türkiye Güç Sistemleri Direktörü Adnan Keskin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu temsilciliğin Türk denizcilik sektörü için çok iyi bir haber olduğunu vurgulayarak şunları söyledi: “Bu teknolojik bilgi birikimini artık Türkiye’de sektörün hizmetine sunuyoruz. Kalite, inovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanan bu marka ile Borusan’ın kurumsal değerleri bire bir örtüşüyor. Güçlü sinerji yaratacak bu işbirliğinin uzun vadeli olacağına inanıyorum. Borusan Cat olarak Caterpillar Propulsion ürün ve çözümlerini mevcut Cat / MAK marka ana makinalar,  Cat marka jeneratörler ile beraber Türk denizcilik ve gemi inşa sektörüne en mükemmel şekilde aktararak müşterilerimizin işlerine daha fazla değer katma imkânı bulacağımız için çok mutluyuz.”

 

Denizcilik Sektörü’nün uluslararası iş birlikleri oluşturmak ve geliştirmek için anahtar olarak gördüğü Europort Turkey Fuarı’na bu yıl Panama, Danimarka, İzlanda, Norveç, Yunanistan, Kenya, İran, Azerbaycan, Meksika İngiltere gibi ülkelerden büyük ilgi vardı. Denizcilik sektörünün kalbi olarak bilinen Tuzla’da, denizle iç içe yapılan Europort Turkey’e 35 ülkeden 10 bin profesyonel ziyaretçi katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol