Bu haber kez okundu.

Bugün yaptıklarımız, yarın yapacaklarımızın teminatıdır

 

Dürüst ilişkiler ve üstü düzey hizmet önemli

 Sektöre 2000’de girdiklerini ve 7 yıllık tecrübe sonrasında MFY olarak hayat bulduklarını ifade eden MFY Vinç Sahibi Mustafa Yavuz, “Güvenliği üst düzey personel yükseltme, çalışma makinalarına, ekipmanlara ciddi ihtiyaç duyulduğunun bilincindeyiz. Sahip olduğumuz bilgi ve donanımı iş arkadaşlarımızla paylaşıyor, onlara çözüm odaklı fikirlerle gidiyor ve güvenli çalışmaya teşvik ediyoruz” diyen Mustafa Yavuz, en önemli farklarının sektörün alışkın olmadığı bir ideolojiyle ilerlemek olduğunu vurguluyor. Bu fark doğrultusunda hem kişisel bazda, hem de gruplar bazında toplantı yaptıklarını ekleyen Mustafa Yavuz, “Sektörün iyi noktalara gelmesi için dürüst ilişkiler ve üst düzey hizmet şart” diyor.

 Önümüzdeki 5 seneyi planladık

“Önümüzdeki 5 yıllık süreci şimdiden planlamaya başladık. Hizmetlerimizi, belirlediğimiz bölgelere taşımak istiyoruz. Bunun için tecrübeli ve eğitimli personel yetiştirmeye odaklandık” diyerek devam eden Mustafa Yavuz, sahip oldukları birikimi ve deneyimi sektöre sunmak istediklerini vurguluyor.

 Sağlam adımlar atacak, sağlıklı büyüyeceğiz

Makine parkurlarının öncü markalardan oluşturduklarını açıklayan Mustafa Yavuz, dizel ve akülü olmak üzere her ebat ve kalemde hizmet vermeye devam ettiklerini ifade ediyor. 140 adet değişik ebatlardan oluşan platform parkuruna sahip olduklarının altını çizen Mustafa Yavuz, “Ankara, sektörümüzün hem ülkemizdeki, hem de uluslararası arenadaki en iyi temsilcilerini bünyesinde barındırıyor. Önümüzdeki süreçte sektörde ses getirecek yatırımlara bulunacağız. Sağlam adımlar atacak, sağlıklı büyüyeceğiz. Marka olarak kurulduk, yolumuza marka olarak devam edeceğiz. Ulaşılması en güç noktalara dahi MFY olarak erişecek, güveni her yere taşıyacağız. Bu doğrultuda da çalışmalarımızı her geçen gün bir adım öteye taşımaktayız… Şuana kadar ki tüm girişimlerimiz başlangıç hamlelerimiz içerisinde yer alıyor. Diyoruz ki çözüm ortağınız olarak MFY Platform her zaman yanınızda… Bugün yaptıklarımız, yarın yapacaklarımızın teminatıdır” diyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol