Bu haber kez okundu.

Doğru ve güvenli seçim; Arslan Vinç

 

Firmalarını 2004 yılında Arslan Otopark ve Kurtarmacılık adında kurduklarının bilgisini veren Arslan, "Vinç sektörüne ise 2005 yılında giriş yaptık ve o yıldan itibaren de vinç sektörüne yoğunlaştık. Gelinen süreçte 12 tane aracımızla sadece vinççilik yapmaktayız" dedi.

Açıklamalarında araç parkurları hakkında bilgi veren Arslan, "Makine parkımızda 10, 20, 30, 60 ve 75tonluk vinçler bulunmakta. Daha çok şantiye ağırlıklı çalışmaktayız. Türkiye'de son dönem gerçekleştirilen büyük projelerin tamamına yakınında yer aldık. Ekibimizin tamamı profesyonel. Uzun süredir aynı ekiple işimize devam etmekteyiz. Şu an sektörde bir daralma olmasına rağmen kapasitemizin üstünde çalışmaktayız" şeklinde konuştu.

Açıklamalarında 2017 yılına dair projeleri hakkında bilgi veren Arslan, "Platform ürünleri hariç bu yıl için herhangi bir yatırım yapmayı düşünmüyoruz. Ekipmanlarımızın durumu şu an gayet iyi. Geçen yıl ve 2015 yılında çok iyi yatırımlar yapmıştık. 2017 yılının zor geçeceği kanaatindeyim. O yüzden bu yılı mümkün olduğu kadar pürüzsüz atlatmak istiyoruz. 2018 yılının ise oldukça hareketli geçeceği inancındayım. 2018 yılında mobil vinç yatırımı yapmak gibi bir düşüncemiz var" ifadelerini kullandı.

 

" Bursa VİNÇDER olarak önemli görüşmeler yaptık"

Bursa'da sektörümüzde uzman operatör bulma sıkıntısı maalesef had safhada. Bu durum Türkiye genelinde de aynı. Bunu çözmek adına BTSO ve İŞ-KUR'la, Bursa VİNÇDER olarak görüşmeler yaptık. Piyasalarımıza nitelikli eleman kazandırmak istiyoruz. Bunun için yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz ve bunu da başaracağımıza inancım tam. Tüm üyelerimizin Bursa VİNÇDER'e biraz daha yardımcı olmasını, sürece daha fazla dahil olmalarını istiyorum.

Son olarak firmasının iş güvenliği konusundaki yaklaşımına değinen Arslan konu hakkında şunları söyledi: "İş güvenliği konusunda çok hassas bir firmayız. Bütün personelimizi bu konuda en ince detaylarına kadar eğitmekteyiz. Bunun yanı sıra personelimizin bütün sigortalarını gerektiği gibi yapmaktayız. Makinalarımızın da keza."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol