Bu haber kez okundu.

Fatih Vinç, ReCode Soft'un programını kullanmaya başladı

 

İlyas Hakan Kan / Fatih Vinç Operasyon ve Kiralama Yönetimi Birimi

Şu an Recod Soft'un yazmış olduğu kiralama ve teknik servis modülü eğitimindeyiz. Modülü şubelerimize ve çalışanlarımıza anlatıp tanıtıyoruz.2 günlük bir çalışma programı belirledik. Bütün şubelerimizin temsilcileri ve merkezdeki idari amirlerimizin hepsi burada. Bugün teklif formları ve kiralama yönetimleri konusunu işledik. Yarın teknik servis modülü üzerinde çalışacağız.

Bu modül sektördeki 3.kiralama modülü olacak. Ancak daha önce yazılmış olan kiralama modülleri firmaların kendilerinin yazdıkları ve maalesef yetersiz olan yazılımlardı. Bunlardan firmalar yararlanamıyordu çünkü güncellemeye açık değildiler. Bu anlamıyla Recod Soft'un yazılımı sektörümüzde bir ilk diyebiliriz.

Kiralama işinin bazı sac ayakları bulunmakta. Muhasebe, teknik servis, finans v.b. Bu yazılımla birimler arası koordinasyonu sağlayacağız. İş güvenliğinden makinanın kimliğine kadar çok sayıda dokuman içeriyor yazılım.

Can Akkaya / Fatih Vinç Ankara Şubesi

Recod Soft'un bizim için hazırladığı yazılım hakkında bilgilendirilmek üzere buradayım. Firmamız her geçen gün kendini yenileyerek gelişmekte. Biz de bu gelişime ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Bu program öncekine göre kullanım açısından çok kolay, içerik açısından ise daha da zengin. Program kiralama üzerine yazıldığı için işimizi çok kolaylaştıracak.

Sevda Süngü / Fatih Vinç Muhasebe Sorumlusu Şeyda

Fatih Vinç'in şubelerinin muhasebesinden sorumluyum. Ben de cari işlerde arkadaşlara yardımcı olmak amaçlı buradayım. Gerçekten işleri oldukça pratikleştirecek ve verimi yükseltecek bir program.

Ferhat Kütük / Ankara Şube Teknik Servis Elemanı

Recod programı eğitimi için burada olmaktan gayet memnunum. Firmamız büyüyor biz de bu büyümeye ayak uyduruyoruz. İşimizi oldukça kolaylaştıracak bir program. İşten gelen makinaların yapılması gereken noktaların kontrolleri vurgulanmış.

Aylin Özer / Liftser Teknik Servis Asistanı

Bu programla işler çok daha rahat ve kolay gerçekleştirilecek. Burada olmaktan çok memnunum. Benim için oldukça verimli bir eğitim programı oldu.

Ahmet Musluk/ Fatih Vinç Eskişehir Şubesi

Program hakkında ilk izlenimim oldukça kolay olduğu yönünde. İşimizi kolaylaştıracak.

Azim Yazar /  Fatih Vinç Bursa Şubesi kiralama ve Operasyon Sorumlusu

Bu yazılımla işimizi daha sistematik ve kolay yapacağımızı düşünüyorum. Verimliliğimizi artırmak adına gerçekten de mükemmel bir program. Daha önce kullanmış olduğumuz programlarda bazı aksaklıklarla karşılaşıyorduk. Yeni programda bunlar olmayacak.

Ercan Kartal / Fatih Vinç Gebze Merkez Operasyon Sorumlusu

Bu programla iş takipleri de çok kolaylaşacak. İnsan kaynaklı hataların minimize edileceğini görüyoruz. İş işleyişi ve takibi çok daha hızlı olacak. Ürün bakımları ve kontrolleri zamanında ve gerektiği gibi olacağı için firma olarak iş güvenliği alanında bir adım daha önde olacağız.

Emrah Çalışkan / Fatih Vinç Çerkezköy Şubesi Muhasebe ve Kiralama Departmanı

Recod programında ilk izlenimim ara yüzünün oldukça eğlenceli ve basit olduğu yönünde. İşlerimizi daha kolay hale getireceğini düşünüyorum. İş verimini oldukça artıracak. Daha önce sadece muhasebe programları kullanmaktaydık.  Diğer birimlerle entegre olan bu program hem firmamızı hem de bizi sektörel anlamda çok daha ileri götürecek.

Şaban Sülün  / Fatih Vinç Bursa Şubesi Kiralama ve Muhasebe Bölümü

Yeni bir program olan Recod özel olarak firmamıza göre yaratılıp dizayn edildi. Bundan dolayı daha önceki programlarda karşılaştığımız eksiklikler bunda olmayacak. Bizim için çok verimli bir program olacağı kanaatindeyim.

Ümit Erdoğan / Fatih Vinç İzmir Şubesi Muhasebe Bölümü

Bu programla birlikte biz de kendimizi geliştireceğiz. Bu da firmamızın zirveye doğru aldığı yolda daha da ivmelenmesini sağlayacaktır. Kiralama ve muhasebe bölümleri bu programda entegre olduğu için takip işlemlerimiz de sistematik ve kolay olacak.

Bilal Çelik / Fatih Vinç Satın alma Sorumlusu

Burada teknik servis ve kiralama alanındaki arkadaşlarla toplanmış bulunuyoruz.  Ama ilerleyen süreçlerde Recod programına analiz kısımları da eklenecek. Bu da ürünlerimiz hakkında çok önemli verilerin elimizde olması ve bunlara çok hızlı bir şekilde ulaşılabilinmesi demek. Günlük, haftalık ve aylık ürün ve kiralama değerlendirmeleri yapabileceğiz.

İsmail Kavak / Recod Soft Genel Müdürü

Fatih Vinç'e sistemi kurduk şimdi de eğitimlerini yapmaktayız. Eğitim çalışmalarımız da gayet verimli geçmekte. Hızlı- sorunsuz çalışması ve kolay olması programımızı yazarken dikkat ettiğimiz en büyük hususlardı. Şu ana kadar değişik sektörlerde yazılım yaptığımız firmalardan bu yönlü olumlu geri dönüşler almıştık. Fatih Vinç'te de bununla ilgili olumlu bir geri dönüş aldık. Eğitim verdiğimiz arkadaşlar hemen adapte oldular.

Hangi sektöre gireceksek o sektörde hep en iyi olmak gibi temel bir firma hedefine sahibiz. Vinç kiralama sektörü bizim 3. farklı  sektörümüz. Diğer 2 sektöre yönelik yazdığımız programlar alanlarında gerçekten de çok önemli olup kendilerinden çok bahsettirdi. Amacımız Fatih Vinç'le birlikte bu sektörde de en iyi olmak. Ve bunu sürekli devam ettirmek.

Tahsin  Keleş / Recod Soft Proje Şefi

Fatih Vinç'teki projenin yönetim uzmanı olarak görev yapmaktayım. Firmada aktif olarak kullanılan bir program mevcuttu. Bu programda yapamadıkları şeyler yüzünden yeni bir program arayışı içerisine girmişlerdi. Biz de bu nedenle Fatih Vinç'le iletişim haline geçtik. Öncelikle mevcut programlardaki eksikliklerini ve acil ihtiyaç duydukları şeyleri programımıza ekledik. Şu an sistemsel olarak başlamamızda herhangi bir engel yok. Sadece üzerine eklememiz gereken alanlar bulunmakta.  Fatih Vinç bu programla birlikte zaman ve işgücü anlamında önemli kazanımlar elde edecek.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol