Bu haber kez okundu.

Kurumsal firmaların reklam yüzü; ARD Reklam

 

Açıklamalarında Total Elf Otomotiv Yağları'nın Kadosan Sanayi Sitesi'nde gerçekleştirdikleri reklam projesi hakkında bilgi veren Gürcü;  "Gerçekleştirdiğimiz proje dört kapıdan oluşmaktaydı. bu kapıları 3 yıllığına Total'e kiraladık. Oldukça özel bir projeydi. Firma olarak tabelacılığı açıkhava kiralama tarzında gerçekleştirmekteyiz. Yani totem ve duvarların hem üretimini yapıyoruz hem de bunları müşterilerimize kiralıyoruz. Türkiye genelinde 130tane panoya sahip bir firmayız. aklınıza gelebilecek bir çok büyük ölçekli, kurumsal firma bizim kiracımız. Bu projemiz de bu tarzdı. Total Elf Otomotiv, Kadosan Sanayi Sitesi'ni seçerek gerçekten de çok etkili bir sahada reklamını yapmış oldu. Zira sanayi sitelerinde otomotiv yağları vazgeçilmez bir unsurdur" ifadelerini kullandı.

Açıkhava reklamcılığının özellikle son 5 yılda önemli bir gelişim ivmesi yakaladığına işaret eden Gürcü, "Bunda da televizyonlara oluşturduğu alternetif olma durumu en büyük rolü oynamakta. Televizyon reklamcılığıyla kıyaslanamayacak derecede düşük bütçelerle gerçekleştirilebiliyor" dedi.

Son olarak makine parkları hakkında da bilgi veren Gürcü, "Anadolu Platform olarak 9adetlik vinçten (45mt'ye kadar) oluşan bir parkura sahibiz. Bu küçümsenecek bir sayı değil bir vinç firması için. Anadolu Platform olarak hem ARD Reklam'a lojistik destek sağlıyoruz hem de başta İstanbul olmak üzere çeşitli illerde firmalara vinç hizmeti sunmaktayız. Özellikle kurumsal firmalarla çalışmaya özen gösteriyoruz; Nova Reklam, TİM Reklam, Osmanlı Reklam, Ankara Reklam gibi" şeklinde konuştu.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol