Bu haber kez okundu.

LGMG  Platform  Türkiye pazarında söz sahibi olmak istiyor

 

LGMG Platform'un Çin menşeli bir firma olduğunu belirten Wang, "Lingong Group bünyesinde 44 yıldır sektörde faaliyet gösteren ve oldukça iddialı bir firmayız.  Aynı zamanda Çin'in en büyük 4. kiralama şirketine sahibiz. STLG firması adı altında Volvo markasının belden kırmalı kamyon, ekskavatör, beko loder ürünlerinin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda Sandvik firmasıyla beraber bünyemizde fore kazık çakma ve asfalt silindir makinaları üretmekteyiz. 10 yıllık Volvo ürünleri imal sürecimizde en yüksek teknolojiyi kullanmaktayız. Aynı şekilde manlift segmentinde de bu teknolojiden faydalanmaktayız" şeklinde konuştu.

Firmalarının bünyesinde makaslı platform grubunda yaklaşık 500 personelin çalıştığının bilgisini veren Wang, "Genel olarak Lingong Group bünyesinde ise 300 bine  yakın çalışanımız bulunmakta. Platform ürün gamımızda kendinden yürüyüşlü makaslı, eklemli, teleskopik platformlar, engebeli arazide yürüyebilen 4x4lastikli dizel makaslı ve 8- 16mt çalışma yüksekliğine sahip makaslı ürünlerimiz bulunmakta" ifadelerini kullandı.

 

"Türkiye pazarının önemi"

Türkiye pazarı sürekli büyüyen ve global markalar için oldukça büyük önem taşıyan bir pazar. Biz de oldukça kaliteli olan makaslı platformlarımızı bu pazarda satabileceğimizi düşünüyoruz ve bunu istiyoruz. Ürünlerimizde 1.sınıf komponentleri kullanmaktayız.  Makas kollarımızı, bataryalarımızı, sensor sistemlerimizi en yüksek global teknolojiyle üretmekteyiz. 44 yıllık köklü bir tecrübeyle üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol