Bu haber kez okundu.

Marmara Vinç Platform'da yatırımlar hız kesmiyor

 

Marmara Vinç Platform Nak. Oto. San. Tic. Ltd. Şti'nin 2010 yılında kurulduğunu kaydeden Kabal,  firmasının personel yükseltici makaslı platform, kancalı vinç, sepetli personel yükseltici vinç, forklift eklemli  vs. ürünlerinin kiralama alanında faaliyet gösterdiğini belirtti.

 

Vertikal Makina'dan  aldıkları 21 adet  RUNSHARE  markalı makaslı paltformlar hakkında konuşan Kabal, konu hakkında şunları dile getirdi: "Vertikal Makina'dan RUNSHARE markasından 21 adet makaslı platformu tercih etmemizin en büyük nedeni karşılıklı iyi ikili ilişkiler ve diyaloglarımızdı. Vertikal Makina, ürünleri deneyip birçok test aşamasından geçiriyor. 16mt'lik olan makinaları diğerlerine göre oldukça farklı. Kulanım açısından, coğrafya şartlarına göre her yerde çalışma özelliği göstermekte. Bu makinaların güvenlik katsayıları birinci derecede önemli. İş güvenliği en üst düzeyde olan makinalar bizim tercihimiz.  yaptığımız testlerde bu  makinalarda bu özelliği gördük."

 

Son olarak makine parkları ve içinde bulunduğumuz yıl yapacakları yatırımlar hakkında bilgi veren Kabal, "Şuan faal şekilde 101 adet makaslı platformumuz bulunmaktadır. 4 adet 18mt dizel dahilinde 2 adet eklemli personel yükseltici platform, 6 adet dizel forklift, 6 adet kancalı vinç, 7 adet personel yükseltici sepetli vinç, 2 adet kayar kasa rampalı nakliye aracıMIZ bulunmaktadır. 2017'de yatırımlarımız kesinlikle devam edecek. Müşteri memnuniyetiyle talepler doğrultusunda yatırımlarımıza yön veriyoruz. 2016 yılı içerisinde toplamda 39 adet makaslı personel yükseltici, 1 adet kayar kasa rampalı, 2 adet dizel forklift ve  2 adet personel yükseltici sepetli vinci

makina parkı bünyemize kattık ve 2017 yılı için de 2016 yılının üstüne geçmeyi hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol