Bu haber kez okundu.

MST İş Makinaları KOMATEK 2017'de yeni ürünlerinin lansmanlarını yapacak

 

Telahandler ürünlerinin inşaattan tarım sektörüne kadar geniş bir yelpazeye sunduğu çözümlerle son yıllarda kullanımı artan makinaların başında geldiğine işaret eden MST İş Makinaları Satış Direktörü Harun Arab "Bu pazarın büyümesine en çok katkı sağlayan inşaat ve tarım sektörü oluyor. Ülkemizde artan kentsel dönüşüm ve toplu konut projeleri telehandler kullanımını cazip hale getirmiştir. Yüksek katlara yük çıkartma, personel yükseltme ve paletli malzemelerin katlara taşınması işlerini çok rahat, süratli ve emniyetli bir şekilde yapabilmekte. Aynı makineye birden çok ataşman takılarak farklı kullanımlara hizmet verebilmesi bu makineyi daha da cazip kılmıştır. Ülkemizin tarım açısından potansiyel bir ülke olması bu makineyi tarım sektöründe de popüler hale getirmiştir. Tarımın birçok bölümünde kullanılmakta, yine burada da çok zengin bir ataşman seçeneği mevcut" ifadelerini kullandı.

 

MST markası olarak telehandler pazarında tek ve ilk yerli üretici olduklarını kaydeden Arab "Bu pazardaki ihtiyaç ve gelişmelere uygun makine modellerini üreterek farklı sektörlere hizmet edebilecek çeşitlilikte makineleri pazara sunmuş durumdayız. Geniş servis ağımız, gezici servislerimiz ve yüksek oranda bulunabilir yedek parça stokumuz ile müşterilerimize kesintisiz hizmet verme önceliklerimiz arasındadır" şeklinde konuştu.

Üretim yerlerinin Gaziantep'de olduğunu belirten Arab, "500.000 m2 açık alan 50.000m2 kapalı alanı bulunan  bu fabrikamızda Telehandlerin dışında, kazıcı yükleyici, mini ekskavatör ve KOMATEK fuarında lansmanını  yapacağımız çok yeni bir ürünümüz olan 20 ve 30 ton paletli ekskavatör üretimi yapmaktayız" dedi.

Her yıl büyüyerek artan telehandler pazarına kendilerinin de geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam ettiklerini dile getiren Arab "Müşterilerimiz önerileri ve görüşleri ile kendimizi daima geliştirerek piyasaya verimli, ekonomik, avantajlı makineler sunmaya çalışıyoruz. Şu an 7 farklı yükseklik ve tonajda makine çeşidi ile  telehandler pazarında farklı sektörlere hitap ediyoruz. Bunlar; 7-40, 8-35, 9-35, 9-40, 11-35, 13-35, 17-30 modellerimiz. Son olarak tüm dostlarımızı MST ailesi olarak sektörümüzün önemli buluşma noktası olan 3-7 mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Ankara KOMATEK fuarına davet etmek istiyorum. Bu fuarda dost ve müşterilerimize sürprizlerimiz olacak. Fuarın açılış günü olan 3 Mayısta yeni ürünlerimizin tanıtımı yapılacak.  Bu mutluluğu tüm sektör temsilcileri ile paylaşmak bizleri onure edecektir" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol