Bu haber kez okundu.

Mustafa Büyük; KOMATEK fuarı beklentimizin çok altındaydı

 

Fuarın gerek organizasyon, gerekse tanıtım anlamında eksiklerle dolu olduğunu, bu durumu da ilgililere bildirdiklerini vurgulayan Büyük, yurt içindeki müşterilerinin %60’a yakınıyla bir araya geldiklerini, ancak yurt dışından ziyaretçi olmadığını belirtti. Büyük, “Üstelik Katlanır bomlu vinç imalatçısı olarak fuarda tek olmamıza rağmen. Organize bozuklukları özellikle yurtdışı katılımcı firmalar gözüyle baktığınız zaman kötü bir imaj olarak döner. Ülkelerin de firmalardan çok Türkiye konuşulacaktır. Biz bu açıdan baktığımız için KOMATEK fuarı beklentimizin çok altındaydı” dedi.

“Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkentine bu fuar alanı hiç yakışmıyor”

Fuara gelenlerin yeni ürünler görebilmek, bilgi sahibi olmak gibi beklentileri olduğunu sözlerine ekleyen Büyük sözlerine şöyle devam etti; “KOMATEK veya buna benzer fuar organizasyonlarını yapanlar her şeyden önce bu fuarların dışarda ülkemizin iyi ya da kötü tanıtımına vesile olacağını düşünerek yapılmalı. Bize göre Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkentine bu fuar alanı hiç yakışmıyor. Havaalanı yakınlarına daha geniş bir fuar alanı yapılmalı ve bundan sonraki fuarlar orada yapılmalı. Fuar organizatörleri hangi fuarı yapıyorsa o sektörün devlerini fuara mutlaka getirebilmelidir. Eğer getiremiyorsa getirememe sebebini bulmalı ve gidermelidir”.

 

MPG Makina neden tercih ediliyor?

Kalite tesadüf değildir. Uzun yılların verdiği tecrübe, teknoloji ve tecrübenin birleşmesiyle üretilen ürün kurumsal bir satış politikasıyla sunulur ve servis ile desteklenirse elbette ki tercih sebebi olursunuz. Müşterilere karşı tavrınız net, çizginiz düzgün, bakışınız eşit olursa tercih sebebi olursunuz. Hedefiniz %100 müşteri memnuniyeti olur ve bu yönde çalışırsanız, siparişlerinizi zamanında verirseniz tercih sebebi olursunuz. Eksiklerimiz elbette ki var bu konuda da değerli müşterilerimizin hoşgörüsüne sığınıyor ve eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol