Bu haber kez okundu.

Projelerde zamanla yarışıyoruz…

 

Malatya’da 1986 yılından günümüze kamyon üstü hi-up ve araç kurtarma hizmetleri veren Yunuslar Vinç ve Nakliye 1990’lı yıllarda mobil vinç alanında da yer almaya başlıyor. “Büyük işler, güç ister” sloganı ile yola devam eden Yunuslar Vinç ve Nakliye İşletmeciliği’nin son yatırımlarından biri ise MRT-X 3255 (32 mt / 5.5 t) oldu.

“MRT-X 3255 (32 mt / 5.5 t) modeli firmamızın birçok işlerde kullanım kolaylığı olan telehanderlar. Projelerde zaman ile yarışıyoruz. Türkiye de ve Malatya’da MRT-X 3255’e sahip ilk firmayız. Hangi yatırımı ne zaman ve nerede yapacağımıza sektörü izleyerek ve öngörüde bulunarak yapıyoruz. Bu adımımızın Malatya ve Türkiye’mize hayırlı olacağına inanıyoruz. Yunuslar Vinç olarak makine parkurumuzda her zaman ilklerin yatırımını yaptık” diyen Gündoğdu, MRT Adana Bölgesi Müdürü Muhammet Ali Demirci’ye yardımlarından dolayı teşekkür ediyor.

 

 Yunuslar Vinç ve Nakliye İşletmeciliği Hakkında

Firmamız 1986 yılında Malatya’da başlayan Kamyon üstü Hi-Up ve araç kurtarma hizmetleri ile çalışmaya başlamıştır. Firmamız bu tarihten itibaren Malatya ve çevresinde gelişen teknolojiyi takip ederek araç parkını da geliştirmiş olarak 1990’lı yıllarda mobil vinç hizmetine de girerek bölgede kurulan yeni yatırım ve fabrikaların tamamında üstün hizmet ve emeği vardır. Firmamız 2000 yılından sonra şirketleşerek Yunuslar Vinç Nak. Oto Pet. Ürn. San. Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Firmamız 2005 yılından sonra Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ve Güney Doğu Anadolu başta olmak üzere Türkiye genelinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalarla çalışarak birçok yatırımları başarı ile tamamlama gururunu yaşamıştır.  Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermek amacını felsefe edinmiştir. Firmamız deneyimli kadrosu, güçlü araç parkı ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edeceğimizi bildirir, bize duyduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol