Bu haber kez okundu.

Snorkel ve Dino Lift'in yeni distribütörü Uzman Lift

 

Firmanızın faaliyet alanları hakkında okuyucularımızı bilgilendirir misiniz?

Uzman Lift Makine Dış Ticaret A.Ş. kendinden yürüyüşlü personel yükseltici çalışma platformları satışı ve satış sonrası hizmeti vermek için Ocak 2017’de Tuzla, İstanbul’da kurulmuştur. Yönetim Kurulu Başkanımız Yusuf Tursun’la birlikte daha önceden farklı bir firmada distribütörlüğünü yaptığımız Snorkel ve Dino Lift markaları, yeni kurulan şirketimizde bizlerle Türkiye ve Türki Cumhuriyetler distribütörü olarak çalışmak istediklerini beyan etmişlerdir. 1 Şubat 2017 tarihinde imzalanan sözleşmeyle Uzman Lift, Snorkel ve Dino Lift resmi distribütörü olmuştur. 

Snorkel ve Dino Lift markaları hakkında bilgi verir misiniz?

Snorkel, Amerikan Snorkel ve İngiliz UpRight firmalarının Snorkel çatısı altında birleşmesiyle  oluşmuş Amerikan/İngiliz menşeli bir firmadır. Snorkel’ın Amerika’da 2 , İngiltere’de 1 ve Avusturalya’da 1 adet üretim tesisi olmak üzere toplamda 4 adet fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalarında 1959’dan günümüze 2 - 41 metre arası yükseklikte platform üretimi yapmaktadır. Dino Lift Finlandiya’da 1974’den beri römorklu ve kendinden yürüyüşlü platform üretmektedir. Dino Lift Loima’da 1 imalat fabrikası ve 1 tanede bom bükme fabrikasıyla üretim yapmaktadır . Ürünlerinde tamamen Fin Çeliği kullanan Dino Lift, diğer platform üreticilerine göre daha spesifik ve özel platformlar üretmektedir. Özellikle römorkla çekilebilir fakat şantiyede veya çalışma alanında kendi kendine yürüyebilen 10 - 26.50 metre yükseklikte çalışma imkanı sunan platformlarıyla ün kazanmıştır. Bu platformları en çok Almanya pazarına sattığını da burada belirtmek isterim. Uzman Lift olarak Snorkel ve Dino Lift’in ürettiği çalışma platformlarının kalitesine güvendiğimiz için bu markalarla yolumuza devam etmek istedik. Her iki firmanın üst düzey yöneticileriyle birebir iletişim kurup, gerek kendi taleplerimizi gerekse müşterilerden gelen öneri ve tavsiyeleri iletebiliyoruz. Snorkel 2013 yılından itibaren yeni sahibiyle ürünlerini yeniden dizayn etmeye başladı, bunun için yeni bir tasarım & ARGE ekibi kuruldu. Bazı modellerde yeni dizaynlar tamamlandı ve yeni bazı modelleride 7-11 mart tarihlerinde Las Vegas’da ki ConExpo fuarında görmeyi umut ediyoruz. Bu fuarın Snorkel’ın Genel Merkezi'nin ve fabrikalarından birinde olduğu Las Vegas şehrinde yapılıyor olmasından ötürü Uzman Lift olarak bu fuara Türkiye’den 19 kişilik bir grupla iştirak edeceğiz.

Türkiye pazarında bu iki marka için hedfleriniz nelerdir? Satış sonrası hizmet ve yedek parça stokunuz hakkında bilgi verir misiniz?

Uzman Lift olarak Türkiye ve Türki Cumhuriyetler'de ki hedefimiz öncelikle markalarımızı müşterilerimize iyi tanıtmak olacaktır. Diğer önemli bir husus ise satış sonrası hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak. Bu sebeple Snorkel ürünleri için kardeş firmamız Uzmanlar Platform fabrikamızda sektöre hizmet veren LiftSer, Yimser, Toro Makina ve Ayhanlar Platform servis firmalarına eğitim verdik. Müşterilerimizin servis ihtiyaçlarına şu ana kadar en geç 48 saat içinde çözüm ürettik. Hedefimiz bundan sonraki süreçte de tüm servis ihtiyaçlarına 48 saat süre içersinde müdahale etmek olacaktır. Uzman Lift’in kurulum aşamasındaki süreçte bize teveccühlerini gösteren Snorkel, Dino Lift yetkililerine ve tüm müşterilerimize tek tek teşekkür ederiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol