Bu haber kez okundu.

Üstün ve kaliteli hizmet anlayışıyla Özkırımlı Grup

 

Geçmişten bugüne Özkırımlı

Asıl kökeni 1969’da Artvin Hopa’da kurulan Aile Şirketimiz Özkırımlı Grup, işe yedek parça ve Hırdavat olarak başlamış. Artvin Hopa’daki iş alanının ailemize yetmeyeceğini ve sıkışacağımızı düşünerek Rahmetli Babam Muhammet Kırımlı öncülüğünde 1986 yılında İstanbul’a şubemizi açmıştır.  Ardından bu iş alanının içerisine tamir bakım servisini 1996 yılında,  çekici hizmeti 1998 yılında, hidrolik&pnömatik hortum işini ise 2010 yılında eklemiştir.

Hizmetlerimiz

Kurtarıcı&taşımacılık hizmeti

Otomobil taşımacılığı, minibüs –kamyonet- kamyon taşımacılığı, hafif ve büyük İş makinesi taşımacılığı, paletli malzeme taşımacılığı hizmet verdiğimiz gruplardır. Kurtarıcı ve taşımacılık sektöründe araç parkurumuzun geniş olması sebebiyle müşterilerimizi bekletmeden üstün bir hizmet vermekteyiz. Oto kurtarıcı&taşımacılık sektöründe müşterilerimize lafta değil hakikatte 7/24 hizmet vermekteyiz.  Müşterilerimize karşı hızlı olmamız ve sigortalı bir şekilde nakliyelerini yapmış olmamız başlıca bizi tercih sebeplerindendir.

Hidrolik & Pnömatik Hortum Presleme

Üstün Finn-Power teknolojisiyle Özkırımlı hidrolik&pnömatik müşterilerine en iyi hizmeti vermek ve yapmakta olduğu üretim yöntemlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirme misyonunu taşımaktadır. Hidrolik sistemin olduğu her alanda hidrolik hortuma ihtiyaç mevcuttur. HİDROLİK HORTUM olarak bütün çeşitlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Mobil servis aracımız ile nerede olursanız olun İstanbul genelinde hidrolik hortum pres hizmeti vermekteyiz.

7/24 Mobil Servis Nedir?

Mobil ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan tüm hortum tiplerini ve ölçülerini güçlü stoklarımızdan temin ederek hidrolik hortum presleme işlemini yerinizde gerçekleştirmekteyiz.

Hangi sektörlere hizmet etmekteyiz?

  • İş ve İnşaat Makineleri Servisleri
  • Makine İmalatçıları
  • Yeraltı (Tünel- Metro) ve Yerüstü İnşaat Şantiyeleri
  • Gemi-Yat İnşaat, Bakım-Onarım ve Ekipman Sağlayıcıları
  • Çelik Üretim Tesisleri ve Dökümhaneleri
  • Tarım Makineleri Servisleri
  • Kompresör Üreticileri
  • Hidrolik Pres Üreticileri
  • Mobil Vinç, Hiyap Vinç ve Sepetli Vinçler
  • Üretiminde Hidrolik Sistemlerin Kullanıldığı Tüm Fabrikalar ve Sanayi Tesisleri

Kısaca hidrolik sistemlerin kullanıldığı tüm sektörlerde hizmet vermekteyiz

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol