Bu haber kez okundu.

Vertikal Makine WIN Cemat Eurasıa'nın yıldızı oldu

 

Özellikle son 8 aydır firma olarak çok yoğun bir çalışma sürecine girdiklerini kaydeden Vertikal Makina Satış Mühendisi  Reis Tezcan "Bunda Vertikal markasıyla piyasaya sunduğumuz makinalar da büyük rol oynamakta. Her gün yeni bir aşama kaydetmekteyiz. WIN Cemat Eurasıa Fuarı'nda 30'un üzerinde makine satışımız oldu" şeklinde konuştu.

Distribütörü oldukları markalar hakkında bilgi veren Tezcan, konu hakkında şunları dile getirdi: "RUNSHARE markası, Çin'deki 4 büyük üreticiden biri. Makaslılar 16mt'ye kadar platform üretiyor. Bu yükseklik dizellerde 18mt, teleskopik bomlarda 47mt, eklemlilerde ise 45mt'yi bulmakta. Bu markadan çok hızlı geri dönüşler alabiliyoruz. Günün hangi saati olursa olsun firma yetkilileriyle iletişim kurabiliyoruz. Ürün üstünde istediğimiz düzeltmeleri gerçekleştirebiliyoruz. Bunu da ilk sevkiyatta hemen görebiliyoruz. Yaklaşık 3 haftada bir konteynırlarla yeni ürünlerimiz geliyor. Bu markayla hem kiralama hem de satış ayağında büyük bir sirkülasyon gerçekleştirmiş durumdayız. Ürünlerin teknik üstünlüklerine gelince; kullanılan Delta Joystickleri'nin üstün kalitesi ortada. Yine bu markada daha büyük aküler kullanılmakta. Bu da makinanın daha uzun süreli çalışmasını beraberinde getiriyor. Kiralama firmaları bu özellikten çok memnunlar. Ürünler oldukça sağlam, sık sık arıza vermiyor. JMG markası mobil vinç, platform ve de çatal ataçman üretimi yapmakta. Markanın en önemli özelliği yükle beraber yürüyüş yapabilme özelliğine sahip ürünler üretmesi. Ürüne çatal taktığınızda tele handler, sepet taktığınız zaman ise nerdeyse teleskopik bomlu bir makinaya dönüşmekte. Avrupa'da yaygın olmasına rağmen maalesef ülkemizde makina montajı yapan firmalar bu makinamızı yeterince tanımıyor. Biz de fabrikaların dışında bu tarz firmalara ürünümüzü tanıtmaya yoğunlaşacağız. MEC, özel platform imal eden bir firma olarak tüm dünyada bilinmekte. Amerikan menşeli bir marka. Son dönemlerde yine yeni model makinalar ürettiler. Bunları en kısa sürede Türkiye piyasasıyla buluşturacağız. Bu ürünler cephe işlerinde çalışmakta. Ama maalesef ülkemizde hâlihazırda bir iskele mantığı yerini korumakta. Bu ürünlerle bu mantığı ortadan kaldıracağımıza inanıyorum."

Firmasının satış sonrası hizmetlerine de değinen Tezcan, "Herhangi bir olumsuzlukta en geç 1 saat içerisinde olaya müdahale edip olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz. İthalatçı bir firma olduğumuz için makinalarımızın komponentlerini Türkiye'de bulabileceğimiz bir şekilde dizayn ettik. Buna rağmen oldukça geniş bir yedek parça stokumuz da bulunmakta" ifadelerini kullandı.

 

Vertikal Makine kiralama ve satis sorumlusu Yiğit Şadoğlu

Firmamız 2014 yılında sektörel hayatına başladı. MEC Platformları'nın ve JMG Mobil Vinçleri'nin yetkili distribütörüyüz. Hem kiralama hem de satış üzerine çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti adına elimizden geleni yapmaktayız. Uzun yıllardır devam eden kaldırma ve taşıma ekipmanlanları sektöründeki tecrübelerimizden yola çıkarak yükseltici platformlar ve endüstriyel mobil vinç sektörlerine yeni bir soluk ve kalite getirmek amaçlı uluslararası markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak sektöre kalite ve hizmet anlayışımızı katarak hizmet etmek üzere yola çıktık. Çıktığımız bu yolda da oldukça başarılı olduk.

 

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol