Bu haber kez okundu.

Yerli imalatın gururu; Erdemli Kauçuk

 

 2012 yılından bu güne kadar personel yükseltici platformlara özel olarak kauçuk tekerlek üretimi ile sektöre hizmet eden ve yerli imalat yapan tek  firma olduklarını kaydeden Erdemli, "Yapılan Ar-Ge çalışmaları, kalıp ve makina yatırımlarımızla tüm platform markaları için üretim yapabilir durumdayız. 'Kaliteli Üretim - Kaliteli Ürün' prensibiyle üniversite ve KOSGEB desteğiyle uzun ömürlü ve dayanıklı tekerlerin imalatını yaparak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillenerek farklı çapta ve genişlikte farklı teknik özelliklerde kauçuklarla üretim yapabiliyoruz. 2017 yılında yapılan yatırımlarla Yüksek sıcaklıklara dayanıklı kauçuk tekerlek projesi ve eklemli yüksek metraj platformlar için polyfill dolgu tekerlek projesi ile sektöre hizmet vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.   

Sektörün ihtiyaçlarının kendileri için çok önemli olduğuna işaret eden Erdemli, "Yerli üretim yapmamız bizi, fiyat konusunda dışarıdan gelen emsal ürünlere göre daha avantajlı duruma getiriyor" şeklinde konuştu.

 

"Yeni ürünümüz"

Ar-Ge olarak yeni geliştirdiğimiz 200 çaptan 650 çapa kadar olan eklemli platformların kauçuk tekerliklerinin de imalatına başladık. Bunu yerli üretim olarak başarmamız bizi gururlandırıyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol