Bu haber kez okundu.

Yılmayacak ve durmadan çalışacağız

 

Sektörde tutarsız fiyat politikası var

Fiyat politikalarının çok tutarsız bir şekilde seyretmesi, hiçbir fiyatın diğeriyle uyum içinde olmaması, belgeleri eksik tüm meslektaşların ve 1 adet 2 adet vinci olan arkadaşlarımızın maliyetlerini düşük olması sebebiyle firma olan işletmelere olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Avukatımız da dahil tüm ekip durmadan çalışıyoruz

Bununla alakalı Çalışma Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı ile görüşmeleri yapıldı. Konuya yaklaşımları gayet olumluydu. Dernekler aracılığı ile bir belge çıkarmak istediğimizi, yeterli olmayan vergiye tabi olmayan kişilere karşı önlem almak istediğimizi ilettik. Yaklaşımları gayet olumlu oldu konuyla ilgili bir sunum hazırlayıp toplantı talep ettiler. Şu an onunla ilgili avukatımız dahil ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımıza hız verdik. Bunlar için zamana ihtiyaç olduğunu biliyoruz ama yılmadan sektöre olumlu şeyler bırakıp adımızdan söz ettirmek çabasındayız.

Birlikten kuvvet doğar bu yüzden desteğinize ihtiyacımız var

Başarılı olacağımıza inanıyorum tabii bu sorunların genelini halletmemiz için tüm üyelerimiz ve üye olmayan tüm işletmeci arkadaşlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Çünkü birlikten kuvvet doğar Bakanlıklarla yapılan görüşmelerde meslek liselerinde artık operatörlük bölümünün de açılabileceği ve bununla ilgili mutlaka ilgilenileceği sözünü de Çalışma Bakanı Müsteşarından aldık. Bu kadar sermayesi yüksek bir o kadar riskli böyle bir meslek dalından haberdar olmadıklarını bilmediğimiz için mutlaka bu meslek dalının artık devlet nezdinde bilinir bir hal ve ad alması gerektiğin de dile getirdik. Bununda sözünü aldık.

 

Sesimizi duyuracağız ve inşallah “Federasyon” çatısı altında yola devam edeceğiz

Bunlar içinde şuan faal olan İstanbul Vinç İşletmeciliği Derneği, Bursa Vinç İşletmeciliği Derneği, Kayseri Vinç İşletmeciliği Derneği Başkanları ile ortak ayrı ayrı sunum hazırlayıp, hep birlikte hareket edip sesimizi duyuracağız ve inşallah Federasyon olup daha hızlı bir şekilde yolumuza devam edip tüm işletmelerin kafası rahat hizmet vermelerini sağlayacağız. Bu sebepten ötürü birlik ve beraberlik şart. El ele verip daha kuvvetli olmayı hedefliyoruz.

                       

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol