Bu haber kez okundu.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER (SSH), FARKINIZI ORTAYA ÇIKARIYOR

AHMET DOĞAN VİNYET KOYALIM

Rakiplerinizden bir adım öne çıkmak istiyorsanız Satış Sonrası Hizmetler’e (SSH) büyük önem vermelisiniz. Servis ağınızın geniş olması, müşterilerinizin şikayet ve taleplerine anında cevap vermeniz müşteri gözünde markanızı ‘güvenilir’ kılacaktır. Güvenilir ve profesyonel iş disiplininden taviz vermeyen, müşteriyi veli nimet olarak gören ve çözüm odaklı çalışan kuruluşlar da örnek gösteriliyor. Örnek gösterildiğiniz anda ise pazarınız daha genişliyor ve müşterilerin sizi bulmasında en önemli etkenlerden biri haline geliyor.

Hangi kuruluş, hangi marka rakiplerinden bir adım öne çıkmak istemez ki... Hangi şirket, tercih sebebi olmak için çalışmaz ki... Ve hangi işletme, örnek gösterilen bir profesyonel olarak piyasadan adından söz ettirmek için çalışmaz ki... Peki, iyi güzel de bütün bu saydıklarımızı nasıl yapacağız?

SSH İLE FARKLI OLMANIN AÇIK FARKINI ORTAYA KOYUN

Kısa adı SSH olan Satış Sonrası Hizmetler, kurum ya da kuruluşların rakiplerinden bir hatta birkaç adım öteye gitmesini sağlamaktadır. SSH’nin kıymetini bilen, bu yönde çalışmalar yapan işletmeler piyasa tarafından takdir topluyor ve örnek gösteriliyor.

SEKTÖR, SSH’NİN DAHA YAYGIN OLMASINI İSTİYOR

Net Medya olarak bu sayımızda DOSYA konusu olarak SATIŞ SONRASI HİZMETLER (SSH) konusunu işledik. Ve gördük ki SSH konusunda ciddi bir açık var. SSH’yi halleden kuruluşlar, rakiplerinden öne çıkıyor ve müşterileri tarafından takdire şayan olarak görülüyor. Müşteri memnuniyet ve müşteri sadakati yaratmanın en kestirme ve olmazsa olmaz önkoşulu da kuşkusuz SSH’den geçiyor. Yaptığımız röportajlar ve saha araştırmamız SSH’nin daha yaygın hale getirilmesi gerektiğini bizlere gösteriyor. Bu önemlşi dosyamızı siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol