Bu haber kez okundu.

SEKTÖRDE YOĞUN REKABET YAŞANIYOR, CEPTEN YİYORUZ!

Denizli Oto Kurtarma Yetkilisi İrfan Özdemir; “200 liraya gidelecek işe 150 lira fiyat veriyoruz. Bu sebeple kazancımız da işimiz de daha çok zorlaşıyor. Her ağızdan tek bir laf çıksa kimse için bu kadar zor olmayacak” diyor.

Denizli Oto Kurtarma firması işini disiplinle yapan, profesyonelliğin zirvesindeki şirketlerden biri. Sorularımızı Denizli Oto Kurtarma Yetkilisi İrfan Özdemir cevaplandırdı.

Denizli Oto Kurtarma olarak faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Denizli Oto Kurtarma olarak, oto kurtarmanın önemine inanan, bu bilinçle hareket eden bir firmayız. Firmamız, müşterilerine son derece güleryüzlü davranıyor. Aynı zamanda yaptığımız işin kutsallığının da bilinciyle hareket ediyoruz. 2014 yılında uzun süredir düşündüğümüz oto kurtarma işini başladık.

TEK SES, TEK YÜREK OLMALIYIZ

Sektörün sorunları çok fazla, bu konuda neler söylemek istersiniz?

Yaptığımız iş son zamanlarda oldukça rağbet gören bir meslek olduğu için rekabet aşırı fazla... Bu sebeple meslektaşlarımız olarak müşterilerin çok sıkı olduğu için ister istemez müşteri kapma savasına giriyoruz. Böylelikle ister istemez fiyatlardan ve kendi cebimizden fedakarlık ederek örneğin 200 liraya gidelecek işe 150 lira fiyat veriyoruz. Bu sebeple kazancımız da işimiz de daha çok zorlaşıyor. Her ağızdan tek bir laf çıksa kimse için bu kadar zor olmayacak.

OTOTRANSFERCİM.COM, İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRIYOR

Ototransfercim.com olarak bilinen site üzerinden iş yapıyorsunuz. Sitenin faydaları nelerdir, tercih etmenizin nedeni nelerdir?

Ototransfercim.com kurulduğundan beri birlikte çalışıyoruz. Türkiye geneli faaliyet gösterdiği için her şehirden firmalara iş bulma imkanı çok kolay. Başarılarının devamını dilerim

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol