Bu haber kez okundu.

AHMET YİĞİT NAKLİYAT OLARAK İKİLİ İLİŞKİLERİ GELİŞTİRMEYİ HEDEFLEDİK

Ahmet Yiğit Ağır Nakliyat ve Efes Vinç İş Geliştirme Müdürü Saadet Yiğit, bu fuarda önemli ve yeni iş ilişkileri gerçekleştirdiklerinin altını çiziyor.

Nükleer Santraller Zirvesi’nde yer alan Ahmet Yiğit Ağır Nakliyat ve Efes Vinç İş Geliştirme Müdürü Saadet Yiğit dergimize şu bilgileri verdi: “Ahmet Yiğit Ağır Nakliyat ve Efes Vinç olarak Nükleer santraller fuarında bulunmak bizim için güzel bir deneyimdi. Amacımız bu büyük projenin yatırımcıları ve tedarikçileriyle biraraya gelmek ve ikili ilişkileri geliştirerek kazanımlar elde etmekti.

DIŞA BAĞIMLILIK AZALACAK

Milli enerji politikası ile enerji alanında dışa bağımlılıktan kurtulup projelerın daha hızlı ekonomik hayata geçmesi sağlanacak,ülkemizin refahı artacaktır. Bu sebeple özellikle devletimizin nükleer enerji konusundaki adımlarını çok yerinde buluyorum. Bu kapsamda Akkuyu Santrali’nin biran evvel tamamlanması ülkemizin gelişimine,yerli üretimin ve rekabet şansımızın artması gibi olumlu etkilerinin yanı sıra bizi dışa bağımlılıktan kurtaracaktır. Ayrıca devam eden res ve hesprojeleride aynı şekilde enerji sorununun çözümüne yardımcı olacak ve daha güçlü bir ülke konumuna getirecektir.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol