Bu haber kez okundu.

ÇABA & MİSNAK ULUSLARARASI NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ VE FUARI'NDA ÖNEMLİ GÖRÜŞMELERE İMZA ATTI

Çaba & Misnak, Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı'nda Önemli Görüşmelere İmza Attı.

Yenilikçi mühendislik çözümleri ve güvenilirliğiyle kurulduğu günden itibaren sektörde adından sıkça bahsettiren Çaba & Misnak, hem Türkiye'de hem de komşu bölgelerde ağır taşıma ve kaldırma hizmetlerine yönelik artan talebi başarıyla karşılamaya devam ediyor. 5-6 Mart’ta  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın desteğiyle Nükleer Mühendisler Derneği (NMD) ve Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından gerçekleştirilen Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı'na katılan Çaba & Misnak'ın Satış ve Pazarlama Müdürü Gökhan Öztaş'la konuştuk.

Firmasının faaliyetleri hakkında okuyucularımızı bilgilendiren Öztaş, "Çaba & Misnak olarak; üretim planlaması, proje etüdü, rota ve yol etütlüleri, köprü ağır yük tahkikleri, liman ve depo etütleri, şantiye etütleri, ağır kaldırma planları ve analizleri, gemi kargo planları ve analizlerine kadar bir projenin tüm süreçleri için gerekli olan hizmetleri tek elden sunuyoruz. "ifadelerini kullandı.

Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı’na ilk defa katıldıklarını belirten Öztaş, "Hem fuar hem de zirve karakteri taşıyan bu organizasyon bizler için gerçekten de çok önemliydi.  Özellikle Rus firmalar başta olmak üzere yurt dışı ve yerli firmalarla çok akıcı ve sağlam ilişkiler kurduk bu zirvede.  Tabi ki zirveye özellikle Akkuyu Nükleer Enerji Projesi’yle ilgilendiğimiz için katıldık. Bu anlamıyla da yaptığımız görüşmeler neticesinde bu zirveden azami derecede faydalanarak ayrıldık." şeklinde konuştu.

"Farklı Alanlarda Müşterilerinin Çözüm Ortağıyız"

Ağır yük ve kaldırma hizmetlerinde her biri kendi alanında markalaşmış firmaların bir çatı altında birleşmesinden doğan Çaba & Misnak  farklı alanlarda müşterilerinin çözüm ortağıdır.  Deniz aşırı taşımalar, liman operasyonları, karada çok ağır ve gabari dışı yük taşımacılığı ve yük kaldırmacılığındaki hizmetlerimiz piyasada oldukça bir bilinirliğe sahipti. Bu zirvede de bu bilinirliği daha da pekiştirdiğimize inanıyorum. Akkuyu Nükleer Enerji Projesi yetkililerine de bu hizmetlerimizi bir paket halinde sunduk.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol