Bu haber kez okundu.

“HAVALİMANI PROJESİ’NDE TEK SEFERDE 58 ADET KULE VİNÇ SATARAK TÜRKİYE REKORUNU KIRDIK”

Atilla Dural Mümessillik İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti. Satış Müdürü Orkun Alparslan, “3. havalimanı projesine Atilla Dural firması olarak tek seferde 58 adet Kule Vinç satarak Türkiye rekorunu kırmayı başardık” diyor.

“Geniş kiralama filomuzdan 22 adet Kule Vinç ve 20 adet İnşaat Asansörlerimizle berber 5 kişilik teknik ekibimizle 3. havalimanı projesinde hizmet veriyoruz” diyen Atilla Dural Mümessillik İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti. Satış Müdürü Orkun Alparslan ile 3.havalimanı projesinin son durumunu konuştuk.

Atilla Dural Kule Vinç firması olarak faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Atilla Dural firması olarak İnşaat sektöründe kule vinç, inşaat asansörleri, endüstriyel asansörler, dış cephe çalışma platformları, taşıma platformları ve malzeme asansörlerinin satış, kiralama ve tüm servis faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Atilla Dural olarak firmamız Türkiye’de ki kule vinç sektöründe 45 seneyi aşkın bir süredir hizmet veriyor. Bugüne kadar firmamızın Türkiye’nin birçok sayılı projesinde imzası var.

TEK SEFERDE 58 ADET KULE VİNÇ SATTIK

Dünyanın en büyük projesi olan 3 havalimanı projesinde nasıl bir rol oynadınız? Bu konuda bilgi vermenizi rica ederim?

3. havalimanı projesine Atilla Dural firması olarak tek seferde 58 adet Kule Vinç satarak Türkiye rekorunu kırmayı başardık. Ayrıca geniş kiralama filomuzdan 22 adet Kule Vinç ve 20 adet İnşaat Asansörlerimizle berber 5 kişilik teknik ekibimizle 3. havalimanı projesinde hizmet veriyoruz. Atilla Dural firmasının bilinir ve güvenilir teknik servisi Duraser, bu büyük projede 7 gün 24 saat hizmet vererek ekipmanların sürekli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor.

PROJEDE OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Dünyanın sayılı bir havalimanı olacak bu projede olmak nasıl bir duygu?

Böylesine büyük ve özel bir projede yer almak ve başarı ile tüm kule vinç ve inşaat asansörlerinin tedariğini yapmanın kolay bir iş olmadığının farkındayız. Bu önemli bir rolü üstlenmenin ve başarı ile gerçekleştirmenin gurunu yaşamaktayız.  Biliyoruz ki 3. havalimanı ülkemiz için hayırlı olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol