Bu haber kez okundu.

HEDEFİMİZ BÜYÜK, YERLİ MARKALARI ÖZELLİKLE TERCİH EDİYORUZ

Hedeflerinin büyük olduğunu vurgulayan İtimat Oto Kurtarma Vinç Platform Genel Müdürü Cihat Öge, Heda Lift’i tercih etmelerindeki en büyük nedenin ‘yerli malı’ olduğunu söyledi.

İtimat Kurtarma, 1995 yılında sabit kurtarıcıyla bu işe başlıyor. ‘Şanlıurfa’ya 1997 yılında ilk hiap vincimizi getirdik’ diyen İtimat Oto Kurtarma Vinç Platform Genel Müdürü Cihat Öge, “Sektörde herzaman ilklere imza atan ve yenilikçi olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu arada 2000 yılında beri asistance şirketlerin Şanlıurfa hizmet sağlayıcılığını yapıyorum” dedi. İmalat kurtarma sektörünün Şanlıurfa’daki durumu konusunda Öge, “Urfa, batı illerıne köprü olmuş bir memlekettir. Onun için son hızla büyüyor ve gelişiyor” ifadesini kullandı.

HEDA LİFT’LE ANTALYA’DA TANIŞTIK

Profesyonel ürümnlerle müşterilerine çözüm sunduklarını dile getiren İtimat Oto Kurtarma Vinç Platform Genel Müdürü Cihat Öge, “Heda Lift’le Antalya fuarında tanıştık ve makinalarını orada inceledik ve begendik. Kendilerini Şanlıurfa’ya davet ederek 5 adet makina siparişi verdik” dedi.

YERLİ BİR MARKA OLDUĞU İÇİN TERCİH ETTİK

Heda Lift’i tercih etmelerindeki sebepler hakkında İtimat Oto Kurtarma Vinç Platform Genel Müdürü Cihat Öge şöyle konuştu: “Heda Lift’i tercih etmemizdeki en önemli sebep, yerli bir marka ve yerli bir makina olmasıdır, makinaları zamanında teslim etmesidir. Konpaklardaki son teknoloji ve ana kartlardaki sağlam yazılımlarının arkasındaki Türk malı olmasıdır. Makaslı platform  Urfa’da önceden vardı, birer tane vardı onlarda eski tip ve Çin malı olanlardan  idi. Biz ise son sistem ve teklojinin en iyisini kullanabilen Heda Platform’u tercih ederek Urfamıza 5+ 5 getirdik. Bu konuda 2018 ilk çeyreğindeki hedefimiz 20 adete cıkartmaktır. Sadece yatırımızı bunun üzerine değildir. Şanlıurfa, hızlıca büyüdüğünden değişik markada her türlü yeni yerli makina getirmeye devam edeceğiz. Şanlıurfa büyük bir şehir olduğu için iş güvenliği konusu da bizler için son derece büyük önem arzetmeye başladı. Bir sanayi şehri görünümene kavuşan Urfa’da en modern aletler, en donanımlı kalifiye elamanlarla, modern işletmelerde, sıkı bir iş güvenliği denetimi altında ülkemize katma değer kazandırıyor. Heda Platform, bu konuda özellik sensörleri bakımından mükemmel  ve tam not aldı.”

Anahtar Kelimeler:
PlatformItimatHedaLift

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol