Bu haber kez okundu.

TAŞÇI: MÜŞTERİLERİMİZİN TOPLAM MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜYORUZ!

Jungheinrich Türkiye Genel Müdürü Emre Taşçı, Lityum Ion akülü makineler ile yedek akü ihtiyacını kaldırarak yeni nesil teknoloji ile üretilen akülerinin eski kurşun asitli akülere oranla en az 3 kat  daha uzun ömürlü olduğunun altını çiziyor.

Jungheinrich Ailesi’ne 2013 yılında satış direktörü olarak katılan Jungheinrich Türkiye Genel Müdürü Emre Taşçı, 2018 ocak ayından itibaren Genel Müdür olarak görevime devam ediyorum. Sorularımızı Jungheinrich Türkiye Genel Müdürü Emre Taşçı yanıtladı.

MALİYETLERİ DÜŞÜRÜYORUZ

2018 hedefleriniz hakkında neler söylemek istersiniz?

2018 yılında da Jungheinrich Türkiye olarak büyümeye devam edeceğiz. Bu yılki en önemli hedeflerimizden biri Lityum Ion teknolojisini müşterilerimiz ile tanıştırarak toplam maliyetlerini düşürmeleri için bir fayda sağlamak. Almanya’nın Norderstedt şehrindeki fabrikamızda kendi dizaynımız, kendi yazılım ve donanımızla üretilen Li-Ion akülerimize, ‘’Made in Germany“ mührü ile  5 yıl Jungheinrich garantisi veriyoruz.

YEDEK AKÜ İHTİYACI ORTADAN KALKIYOR

Lityum Ion akülü makinelerinizin  özelliklerinden bahseder misiniz? Sektörde nasıl bir farklılık yaratacaktır bu ürünler?

Eski teknoloji kurşun asitli aküler oldukça geniş bir şarj istasyon alanına ihtiyaç duyuyor ve teknisyenin aküye su takviyesinde bulunması, belli aralıklarla bakım ihtiyacı ve 8 saati aşan uzun  şarj süresi zorunlu olarak yedek akü ihtiyacını da doğuruyordu. Bunların her biri, tek tek maliyetleri arttıran unsurlardır. Halbuki yeni nesil teknoloji ile üretilen Li-ionakülerimiz ekstra bir şarj istasyon alanına ihtiyaç duymadan artık her yerde kolaylıkla ve çok hızlı bir şekilde siz daha öğle yemeğinizi bitirmeden  şarj oluyor. Sadece 30 dakikada akü kapasitesinin yüzde 50’si ve 80 dakikada ise tamamı şarj oluyor, böylece yedek akü ihtiyacınızı da ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

JUNGHEİNRİCH TÜRKİYE‘NİN TEPE YÖNETİMİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Dörtbuçuk yıllık bir sürecin ardından Jungheinrich Türkiye‘nin tepe yönetiminde bayrak değişimi... 2013 yılından bu yana Genel Müdürlük pozisyonunu başarı ile yürütmüş olan Wilfried Baur, Ocak 2018 tarihi itibariyle, şirketin Satış Direktörü Emre Taşcı’ya görevini devretti.

EN AZ ÜÇ KAT DAHA UZUN ÖMÜRLÜ

Hiç bakım gerektirmeyen teknolojisi sayesinde, yıllık akü bakım masrafı, teknisyenin maliyeti, şarj istasyon alanı için ödenecek ekstra alan maliyeti, şarj başı maliyet ve yıllık su dolum masrafı, tüm bu giderler  eski nesil akü ile karşılaştırıldığında Li-ION akü kullanarak hem yüzde 50’den daha fazla tasarruf etmiş oluyor, hem de çok daha güvenli ve rahat kullanımı ile  7/24 hizmetinizde maksimum bir performans ile rakiplerinize karşı fark yaratmış oluyorsunuz.Yeni nesil teknoloji ile üretilen akülerimiz, eski kurşun asitli akülere oranla en az 3 kat  daha uzun ömürlüdür. Eski nesil asitli aküler en iyi şartlarda, 1200 döngü kullanım ömrüne sahipken, yeni nesil Li-Ionen az 3000 döngü ile günümüzde en uzun ömürlü aküleri arasında yerini almaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol