Bu haber kez okundu.

ELS LİFT EMH İLE İSKOÇYA'DA EĞİTİM DÜZENLEDİ

18-21 Mart 2019 tarihleri arasında ELS Lift Yurtdışı İhracat Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu ve ELS Lift Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu Hüseyin Kiraz İskoçya’da ZL Group’un markası olan EMHandling’e satış ve teknik eğitimler verdi.

Bursa’da ki fabrikasında personel yükseltici platform üretimlerine devam etmekte olan ELS Lift, 2019’un ilk çeyreğinden itibaren yoğun çalışmalara başladığı yurtdışı pazarında distribütörleri ile olan ilişkilerinin temellerini güçlendirmeye devam ediyor.

18-21 Mart tarihleri arasında İskoçya’da EMH Satış ve Pazarlama ekibinden sorumluların yer aldığı ve Satış Pazarlama direktörünün katılımı ile gerçekleştirilen temel satış eğitimlerini, ELS Lift Yurtdışı İhracat Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu tarafından hazırlanan bir program ile tamamladı. Ürünlere dair incelemeler sahada gerçekleşirken, makinelere dair teknik eğitimler EMH ekibine, ELS Lift Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu Hüseyin Kiraz tarafından verildi.

ELS Lift’in İskoçya ziyareti sırasında gerçekleşen ve Scotland Build fuarına katılım gösteren EMH, ELS Lift ekibi ile fuarda ziyaretçilerini karşılarken, diğer kiralama ve inşaat şirketlerinin ilgili sorumluları ile görüşmelerini sürdürdü. Görüşmelerde ELS Lift ürünleri tanıtılarak, İngiltere’de pazar trendi olmaya devam eden düşük seviyeli erişim ekipmanları üzerinde duruldu. Bu durum görüşmeler sırasında ELS Lift’in ürün gamında yer alan Junior serisi ve yeni ürün dikey personel yükseltici platform VM6’ya olan ilgi odağını arttırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol