Bu haber kez okundu.

KALİTELİ VE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLERİN DOĞRU ADRESİ STAR ÇELİK HALAT

Star Çelik Halat, rekabetin getirdiği güzel ortamda tüm iş ortaklarına kaliteli ve güvenilir çözümler vermenin peşinde... Firma, bu kapsamda kendisini yarınlara hazırlayarak kendi sektöründe ülkemiz için güzel adımlar atıyor. Ülke yararına katma değer sağlamak, firmanın en önemli hedeflerin başında geliyor. 

Star Çelik Halat San. Tic. Ltd. Şti., Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesi’nde 750 metrekare kapalı; 200 metrekare açık alan olmak üzere 1000 metrekare alanda taşıma, kaldırma ve gerdirme ekipmanları satışı yapmakta olan bir firmadır. Şirketin başlıca faaliyet konusu; vinç imalat sektöründe bulunan firmaların üretimde kullanmakta olduğu Nuflex Çelik Halat Ve Saplı Kanca’ların satışı ile Türkiye genelinde vinç işletmeciliği yapan firmaların Polyester Sapan ( Bez Halat), Tonajlı Kilit (Mapa), Tonajlı Zincir (Grade80/Grade100/Grade120) ve Çelik Halat Sapan gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Star Çelik Halat San. Tic. Ltd. Şti.’nin en büyük müşteri potansiyelini Türkiye genelindeki vinç işletmeleri, vinç imalatçıları, ulusal ve yerel inşaat firmaları, belediyeler olmak üzere çelik halat ihtiyacı bulunan tüm fabrika ve sanayi kuruluşları oluşturuyor. Yıllar önce vinç işletmecilerinin çelik halat ihtiyaçlarını karşılayan firma yıllar içerisinde çelik halat konusunda kazandığı tecrübe ve birikimle birçok büyük kuruluşa profesyonel çözümler buluyor.

              

YATIRIMLARLA DURMAK YOK, BÜYÜMEYE DEVAM!

Star Çelik Halat San. Tic. Ltd. Şti firma yetkilileri öngördükleri büyüme hızını son iki yılda ivmelendirerek yeni tarımlar yapıyorlar. Bu kapsamda çelik halat pres baskı çapını 3-24 mm den 3-36 mm çıkarmayı 2016 yılında başardı. Ayrıca ülkemizin üç büyük çelik halat üreticilerinden birinin Konya ve bölge bayiliğini alan firma hedeflerine biraz daha yaklaşmış bulunuyor. Firma, en çok satışını yapmakta olduğu polyester sapan grubunda dünyada hatırı sayılır bir marka olan DAHUA SLINGstoklarında bulunduruyor. Avrupa menşei zincir, zincir sapan ve ekleri ile müşterilerine tonajlı zincirlerin kullanımdaki faydaları entegre etmeye çalışan firma bu kapsamda eğitici yayın ve broşürler hazırlıyor.

İŞ GÜVENLİĞİ BİRİNCİL ÖNCELİĞE SAHİP

Ülkemizde son yıllarda bilinirliği artan iş güvenliği firmanın kalite yönetiminde birincil sırayı alıyor. Firma, satışını ve basit üretimini yaptığı tüm ürünlerinde iş güvenlik yönetmeliklerine uygunluğu önemseyerek; Çelik Halat Sapan imalatında TS EN 13414-1+A2 standartlarında üretim yapıyor. Müşterisi olan birçok firmaya iş güvenliği konusunda bilgi birikimini aktaran firma ortaklarından Önder Deveci; “ Üniversite de almış olduğum mühendislik eğitimi ile iş güvenlik uzmanı olmanın faydalarını tüm dostlarımızla paylaşmaktayız.“ ifadelerine yer verdi. Halat kullanımında ve seçiminde kaldırılacak yükün ve yapılacak işin durumunun önemli olduğuna vurgu yapan firma ortaklarından Ahmet Deveci; “Piyasadaki ucuz ve kalitesiz ürünlerden uzak durulmalı, satın alınan ürünlerde önce işin güvenliği ön planda tutulmalı“ diyerek konuya vurgu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol