Bu haber kez okundu.

AĞIR NAKLİYECİLER DERNEĞİ'NDE YENİ DÖNEM

13 Nisan 2019 tarihinde yapılan 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda ağır nakliyeciler yeni yönetimlerini seçti. Ağır Nakliyeciler Derneği’nin başına Selçuk Görmezoğlu getirildi.  Görmezoğlu, “2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, katılan üyelerimizin teveccühü ile 2. Yönetim Kurulu seçilmiş olup önümüzdeki 2 yıl sizleri en iyi şekilde temsil etmek için tüm gayretimizi göstereceğimize emin olmanızı önemle rica ederiz” dedi.

Açılış konuşması yapan Yönetim Kurulu Eski Başkanı Tamer Erdoğan ,2 yıllık dönemlerinde sektör hakkında bir değerlendirme yaptıktan sonra yeni oluşacak yönetimin dernek faaliyetlerinin daha hızlı ve etkin olacağına inandığını belirtip yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasin Bayraktar ise yaptığı konuşmasında yeni dönemde daha stratejik ve etkin olacaklarını, genişletilen yönetim kadrosu ile sektörün sorunlarını diğer paydaşlar ile işbirliği içerisinde daha net ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için gayret içerisinde olacaklarını belirtti.

Yönetim Kurulu Yeni Başkanı Selçuk Gözmezoğlu'nun konuşmasından satır başları ise şu şekilde oluştu: “1. Yönetim Kurulu’na ilk 2 yıl gösterdikleri gayret ve verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkürleri borç bilir, devrettikleri bayrağı en iyi şekilde taşıyıp sonraki Yönetime hedeflerimize ulaşarak teslim edeceğimizi bilmenizi isteriz. Önceliğimiz Yönetmelik Taslağımızın ivedi olarak yürürlüğe girmesi konusunda hızlı ve baskıcı adımlar atmaya devam etmektir. Dernek üyeleri 3 ayda bir yapılan tüm faaliyetler ve gelinen noktalar hakkında bilgilendirilecektir. Ağır Nakliye Sektörü’nün veri tabanının oluşturulması ve elde edilen bilgilere istinaden öncelik üyelerimiz sonrasında sektörün tedarik zincirlerinde maliyetlerinin minimum seviyelere indirilmesi için çalışmalar yapmaktır. Üniversitelerin Lojistik bölümleri ile daha etkin bir işbirliği içerisine girip sektöre Beyaz Yakalı personel yetiştirilmesi için çalışmak olacaktır. Bunun akabinde Mavi Yakalı personel içinde MEB ile gerekli görüşmelerin yapılarak eğitimli personel konusunda istihdam çalışmaları yapacağız.”

Genel kurul toplantısından sonra  Ağır Nakliyeciler Derneği Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Başkanı:  Selçuk GÖRMEZOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi& Başkan Yardımcısı: Filiz BOZAT

Yönetim Kurulu Üyesi& Başkan Yardımcısı: Bülent EKER

Yönetim Kurulu Üyesi& Başkan Yardımcısı: Eyüp EKİN

Yönetim Kurulu Üyesi& Başkan Yardımcısı: Tamer ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi& Başkan Yardımcısı: Yasin BAYRAKTAR

Yönetim Kurulu Üyesi: Mustafa BAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi: Mustafa KILINÇ

Yönetim Kurulu Üyesi: Nuray ERYİĞİT

Yönetim Kurulu Üyesi: Rasim ÖZYURT

Yönetim Kurulu Üyesi: Serdar ATABEK

Yönetim Kurulu Üyesi: Sinan DİNÇ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol