Bu haber kez okundu.

AĞIR YÜK KALDIRMA VE TAŞIMACILAR DERNEĞİ (AKT) DÖNEMİ

Yaklaşık on bir yıldır sektöre hizmet veren VİNÇDER, ismini, logosunu ve tüzüğünü değiştirdi. Yeni ismi Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği (AKT) olarak dernek, ayrıca Bursa Vinçder ve Ankara Vinçder dernekleri ile bir çatı altında da buluşacak. Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği (AKT) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altunkum yapılan çalışmalarla ilgili olarak, "Bursa Vinçder ve Ankara Vinçder’in AKT çatısı altında buluşmasına karar verilmiş, gerekli işlemlere başlanmıştır. Ülkemizin tüm sektör temsilcilerinin tek bir çatı altında toplanabilmesi için, diğer paydaş dernekler ile de görüşmelere devam edilmektedir” ifadelerini kullandı.

Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği (AKT) 29 Mart 2019 tarihinde The Green Park, Bostancı Otel’de Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Olağan Genel Kurul toplantısında Geçmiş dönem faaliyetleri, Gelecek dönem hedeflenen faaliyetleri sunuldu. Denetim Kurulu raporu ibra edildi ve Yeni Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri seçildi ve onaylandı.

Ahmet Altunkum’un yayımladığı deklarasyonda “On bir seneden beri VİNÇDER ismi ile ağır kaldırma ve taşıma sektörünün temsilciliğini yapan derneğimiz, daha geniş kitlelere ulaşmak ve kendini daha iyi ifade edebilmek adına, vizyon ve misyon değişikliği ile beraber yeni bir isimle yoluna devam etme kararı almıştır. Derneğimizin yeni ismi ‘Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği (AKT) olmuştur. Derneğimizin tüzüğü ve logosu da değişmiştir” ibareleri yer aldı.

29.03.2019 - MAYIS 2022 DÖNEMİ AKT YÖNETİM LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

SIRA NO

AD VE SOYAD

FİRMASI

1

AHMET ALTUNKUM

HAREKET PROJE

2

SADIK DURMUŞ

ÇABA -MİSNAK

3

HAMZA AYDIN

AYDINTAŞ

4

ZAFER İLHAN

İLHANLAR

5

HASAN KARADÖL

KARAT VİNÇ

6

MEHMET AYDIN

UZMAN KURTARMACILIK

7

E.ALİ KAPUKAYA

KAPUKAYA VİNÇ

8

İBRAHİM KALMUK

YÜKSELEN VİNÇ

9

ABDURRAHMAN AYDIN

AVK

10

ERKAN GÜRBÜZ

SARILAR

11

MUSTAFA YİĞİT

AHMET YİĞİT NAKLİYAT

12

İFFET TÜRKMEN

ESTA

13

RAMAZAN MİDİLLİ

KARDEŞLER VİNÇ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol