Bu haber kez okundu.

ATM'DEN BAUMAYA ÇIKARTMA

ATM Makina'ya BAUMA'da yoğun ilgi

Forklift, istif makinası, platform, endüstriyel ürünleri Türkiye ve yurtdışı pazarlarına sunarak üreten ve değer yaratan bir firma olarak sektörde tanınan ATM Makina 8-14 Nisan günleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirilen BAUMA Fuarı'nda da yerini aldı. ATM Makina Genel Müdürü Ayhan Güzelsesli'yle konuya ilişkin konuştuk.

Açıklamalarında fuara katılma nedenleri hakkında bilgi veren Güzelsesli, "BAUMA 2019 Münih Fuarı'na gitmemizdeki en önemli sebep, fuarın sektörümüzü dünya çapında bir araya toplayan birkaç fuardan biri olmasıdır. Tanışamadığımız ya da ulaşamadığımız üreticiler ile bir araya gelmek, yeni mümessillikler almak ve anlaşmalar yapmak bizim için önem taşıyor. Yeni gelişen teknolojileri takip etmek, öğrenmek ve bu konuda bilgiler edinmek de fuara katılma sebeplerimizdendir" ifadelerini kullandı.

Fuarda yaptıkları olumlu görüşmeler hakkında da konuşan Güzelsesli, "Bu yıl ki fuarda bazı öncelikli görüşmeler belirledik. Özellikle yedek parça, sektöre uygun yeni teknolojik ürünler ve temsilcilikler ile ilgilendik. 6 firma ile çok olumlu görüşmelerimiz oldu ve  yakın zaman içerisinde sonuç almayı umut ediyoruz" dedi.

"BAUMA Farkı"

BAUMA Fuarı gerçekten bir çok firmayı bir araya getiren kıymetli bir fuardır. Türkiye'de sektörümüze uygun fuar ve sergilerin BAUMA'daki gibi dünya çapında olmasını Avrupa ve Asya’nın birleştiği ülkemizde de merkez oluşturulması temennimizdir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol