Bu haber kez okundu.

BURSA VİNÇDER’İN İFTARINA KATILIM YOĞUNDU

Bursa VİNÇDER’in iftar yemeğine katılım yoğundu. Bursa VİNÇDER Başkanı Mehmet Arslan, sorunlarla ilgili olarak yetkililerle görüştüklerini bundan sonra da konunun takipçisi olacaklarını vurguladı.

Bursa Vinç İşletmecileri Derneği, ramazan ayı içerisinde bir iftar programı düzenledi. Programa katılım son derece yoğundu. Sadece Bursa’dan değil çevre illerden ve ilçelerden de katılım gerçekleşti.

SEKTÖRÜN SORUNLARI KONUŞULDU

Bursa VİNÇDER’in iftar yemeğinde sektörün yaşadığı sıkıntılar, kronikleşen sorunlar ve diğer konular konuşuldu. Bursa VİNÇDER Başkanı Mehmet Arslan, “Biz, bugün burada hem ramazan-ı şerif münasebetiyle bir araya geldik. Hem de dostlarımızla bu kutsal ayda dostluğumuzu daha da pekiştirdik” dedi. Arslan, iftar programına katılanlarla birebir yakından ilgilendi.

SEKTÖRÜMÜZ BİR AİLEYİZ

Vinç sektörünün büyük bir aile olduğunu ifade eden Başkan Arslan, “Bizler kocaman bir aileyiz. Vinç sektörü ülkemizin en büyük, başat sektörlerinden biri konumunda. Sektörümüz sürekli gelişiyor. Biz de bu gelişime katkı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

BURSA VİNÇDER FARKINI ORTAYA KOYACAK

Bursa Vinçder’in sürekli bir çalışma içerisinde olduğunu ifade eden Bursa Vinçder Başkanı Arslan, “Şu zamana kadar çok ciddi işler gerçekleştirdik. Bundan sonra da büyük işler gerçekleştireceğiz” yorumunda bulunarak böylesine kutsal bir ayda dostlarla bir arada olmaktan son derece şeref duyduklarının altını çizdi. Başkan Arslan konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Sıkıntılar hakkında gerekli yetkili kurumlar ile çalışmalarımız görüşmelerimiz devam etmektedir. İleriki günlerde geniş çaplı toplantı düzenleyip açıklamaları yapacağız.”

Anahtar Kelimeler:
Bursa VinçderMehmet Arslan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol