Bu haber kez okundu.

DÜNYANIN EN BÜYÜK YAPI FUARININ SONUNA GELDİK

Dünyanın en önemli iş, inşaat, madencilik makineleri ve yapı malzemeleri fuarı olarak nitelendirilen BAUMA, Almanya’nın Münih şehrinde bu sene 8-14 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlendi. Fuara 219 ülkeden yaklaşık 620 bin ziyaretçi katıldı. Ziyaretçi sayısı, daha önce 2016’da yapılan fuardaki toplama göre, yaklaşık 40,000 kişilik artış gösterdi. Ziyaretçilerin 250,000’den fazlası Almanya dışından katıldı. Bauma 2019, fuarın 65 yıllık tarihindeki en iyi sonuçları elde etti.

21 farklı salonda toplam 614.000 m2 alanda organize edilen ve bu yıl 32. kez düzenlenen fuara, kalıp ve iskele üretiminde Türkiye’nin liderliği üstlenen şirketi olan URTİM, 5. kez katıldı. Bauma’nın dijitalizasyon, sürdürülebilirlik ve inovasyon gibi konularda sahip olduğu öneme de dikkat çeken URTİM, yerel pazarda 500 milyon Euro paya sahip kalıp ve iskele sektöründe de öncülüğünü sürdürdü. URTİM 15,000 ve 25,000 m2’ye yayılan iki farklı alanda, yılda 36,000 ton üretim kapasitesiyle toplamda %80 oran ile 54 farklı ülkeye ihracat yapmaya ve 252 kişiye istihdam sağlamaya da devam ediyor.

URTİM BAUMA’da Yeni Ürünlerini Sunma Fırsatı Buldu

39 yıldır yurt içinde ve yurt dışında havalimanı, stadyum, rafineri, köprü, konut ve endüstriyel projeler gibi birçok inşaat projesinde yer alan URTİM, fuar süresince B3 Hall 202 numaralı standında yeni ürünlerini dünyanın farklı ülkelerden gelen ziyaretçilere sunma imkanı buldu. URTİM, yeni ürünleri GRIDSET® Alüminyum Kalıp Sistemi tanıtırken maliyet ve zaman avantajı sağlayan PROPEX® Alüminyum Masa, Kule ve Prop sitemi, FLEXSET® ve EKOSET® Panel Kalıp sistemi gibi yeni ürünleri hakkında ziyaretçileriyle fuar boyunca detaylı paylaşımlarda bulundu.

“URTİM için bu fuar, dünyanın farklı coğrafyalarından gelen müşterilerle ve potansiyel yeni müşterilerle buluşmak anlamında çok verimli geçiyor”

Anahtar Kelimeler:
BaumaYapı Fuarı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol