Bu haber kez okundu.

ELS LİFT, FRANSA’NIN TERMAT FUARI’NDA İLGİ ODAĞI OLDU

Personel yükseltici platform sektöründeTürkiye’nin global ölçektekiöncü markası olanELS Lift,23 – 28 Nisan tarihlerinde Fransa ev sahipliğinde gerçekleşen ve sektörün en büyük buluşma adreslerinden biriolarak nitelendirilen Intermat Paris Fuarı’nda, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ürünlerini ‘Türk markası’gururuyla dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisine sundu.

ELS Lift, dünyanın dört bir yanındadüzenlenen ve sektörün en büyük organizasyonlarında yer almayı sürdürüyor. Els Lift; inşaat ve altyapı teknolojileri ile ilgili Avrupa’daki en büyük fuarlardan kabul edilen, Paris kentinin ev sahipliğini yaptığı Intermat Fuarı’nda, Ar-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi makinelerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.  23-28 Nisan 2018 tarihleri arasında Paris’in ev sahipliğini yaptığı organizasyona ELS LIFT adına; Genel MüdürKerem Bayrak’ın yanı sıra, Satış – Pazarlama ve AR-GE ekibi katıldı.

YENİ ÜRÜNLERİYLE ZİYARETÇİLERDEN TAM NOT ALDI

Sektörün en büyük ticari fuarlarından olan organizasyonda;167 ülkeden, 1500 katılımcı firma sergiledikleri ürünleri 183.000 yerli ve yabancı ziyaretçi ile buluştururken, ELS LIFT kendisine ayrılanHol E5 A, Stant 021’de personel yükseltici platformları ile ziyaretçilerden tam not aldı.

KÜRESEL ÖLÇEKTE BÜYÜME HEDEFLİYORUZ

6 gün süren fuarın, ELS LIFT adına son derece verimli geçtiğini kaydeden ELS LIFT Genel Müdürü Kerem Bayrak, ileri teknolojiyle geliştirdikleri ürünlerin verimlilik ve katma değer yönünden benzerlerine kıyasla önemli farklılıklar yarattığını kaydetti. İnovatif üretim gücünü, küresel ölçekteki yaygın servis hizmeti ile destekleyerek, bu sene de %30 büyüme hedeflediklerini vurgulayan Bayrak, geliştirdikleri nitelikli ürünlerle, ülkemizin bu alanda da öne çıkması adına çalışmalarını kararlı bir şekilde sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler:
Els LiftIntermat Fuarı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol