Bu haber kez okundu.

Snorkel 'le hız ve zaman kazandık

Ayhanlar Platform Genel Müdür Yardımcısı Necip Ayhan“Snorkel’i tercih ettik çünkü bilinen bir marka. Daha öncesinde fabrika ziyaretlerimizde olmuştu. Ayrıca kalitesine ve markanın satışını gerçekleştiren Uzman Lift’e güveniyoruz. Makine alımında da önce makine ve satıcısına güvenmek gerekiyor. Teslimatın hızlı gerçekleşmesi ve fiyat noktası da bizi cezbeden alanlar oldu. Satış sonrası hizmet elbette önemli ancak bizim çok büyük bir ayrıcalığı yok çünkü kendi teknik servisimiz bulunuyor. Kiralamacı olduğumuzdan dolayı satıcı firmaları çok zorlamayız. Çözemediğimiz sorunlarda ve garanti kapsamında değişecek yedek parçalarda destek olmaları bizim için yeterli oluyor” dedi.

Snorkel bize hız ve zaman kazandırıyor

“Şu anda çoğu makinada belirli bir kalite var zaten. Ancak yeni yatırım yapılacağı zaman ayrı bir değerlendirme yapmak gerekiyor. Mesleğini de makinecilik olunca, o belirli bir kalitenin üstünü görebiliyorsunuz” diyerek sözlerine devam eden Necip Ayhan, “Makinadaki kullanılan parçalara, ekipmanlara, dizaynına, montajına tek tek bakıyoruz. Dizayn önemli noktalar arasında, çünkü yarın öbür gün o parça arıza yaptığında hızlı tamir etmemiz gerekecek. Bu da Amerikan makinalarının genelinde var zaten. En dikkatimizi çeken yönü de bu. Makinanın kullanımı esnasında neyin yıpranacağı, hangi parçaların daha erken bozulacağını biliyoruz. Snorkel, bütün makinaların parçalarını dışarı açılabilir şekilde yapmış. Bu o kadar önemli ki. Bize tamir sırasında hız ve doğal olarak zaman kazandırıyor. Bizim için hız çok önemli. Bir servis elemanını bazen günde 3-5 arızaya gönderebilmeniz gerekiyor” diyor.

Toplam filomuz 550’ye ulaştı

Necip Ayhan, hem aldıkları makineler, hem de gelecek günlerdeki yatırımları hakkında ise şu açıklamayı yapıyor; “50 tane makine aldık. Bunun 4 tanesi eklemli 16 metre. 6 tanesi 10 metre dar şase dediğimiz akülü. 40 tanesi de 8 metre kompakt dediğimiz model. Diğer makinalarımız fazla olduğu için 8 metrede açık hissettik. Bir de inşaata dayalı çalışıyoruz ve inşaat artık küçük makine kullanıyor. Son dönemde hastane, havaalanı inşaatı var. Ayrıca makine kullanımı arttı. Betonarme olan inşaatlarda daha çok dar şase makinalar kullanılıyor. Toplam filomuz 550 adedi buldu. İlerleyen günlerde yeni makine şu an yok. Büyük makine planlamamız var ama daha netleşmedi”.

Türkiye’de satılan en büyük paket

Uzmanlift Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Karakaya ise teslimatla ilgili “Ayhanlar Platform’a sattığımız bu 50 paket Türkiye’nin sattığı en büyük paket oldu. Bizim sevindiğimiz Ayhanlar Platform’a küçük çaplı satışlarımız olmuştu, hatta Türkiye’de ilk 16 metre dizel eklemliyi onlara sattık. Ancak 50 adetlik paketi satmamız bizim için bir gurur ve sevinç. Güzel tarafı da sipariş alındığından 3 hafta içerisinde teslimatı yapmak. İnşallah makinelerimizi beğenirler devamı da gelir diye umut ediyoruz” açıklamasını yaptı. 

Ayhanlar Platform Genel Müdür Yardımcısı Necip Ayhan; “Snorkel’i tercih ettik çünkü bilinen bir marka. Daha öncesinde fabrika ziyaretlerimizde olmuştu. Ayrıca kalitesine ve markanın satışını gerçekleştiren Uzman Lift’e güveniyoruz”

Uzmanlift Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Karakaya; “Ayhanlar Platform’a sattığımız bu 50 paket Türkiye’nin sattığı en büyük paket oldu. Güzel tarafı da sipariş alındığından 3 hafta içerisinde teslimatı yapmak. İnşallah makinelerimizi beğenirler devamı da gelir diye umut ediyoruz”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol