Bu haber kez okundu.

CAM ERTEK CAM'IN İŞİ

1995 yılında İzmir'de kurulan Ertek Cam, cam kaldırma, araç kurtarma ve vinç kiralama hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyor. Özellikle 6331 Sayılı İş Güvenliği Yasası'nın çıkmasıyla birlikte, platform ve örümcek vinç  sektörlerine yaptığı yatırımlarla ismini  Türkiye'nin genelinde duyuran Ertek Cam, 8-14 Nisan günleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirilen BAUMA Fuarı'nda da yerini aldı. Ertek Cam Genel Müdürü Cemalettin Ertek ile firmasını ve katıldıkları BAUMA Fuarı'nı konuştuk.

Açıklamalarında BAUMA Fuarı hakkında bilgi veren Ertek, "Dünyanın en önemli iş, inşaat, madencilik makineleri ve yapı malzemeleri fuarı olarak nitelendirilen BAUMA, Almanya’nın Münih şehrinde bu sene 8-14 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlendi. Fuara sektörün etkin ismi olan bir çok Türk firması da katıldı. Fuar, yerli İş makinaları üretimde Avrupa'ya açılan bir pazar olduğu gibi Doğu Pazarı'nda da önemli bir ivmeye sahip" ifadelerini kullandı.

Bu yılki fuara, taşıma kaldırma, platform, vinç, mobil vinç üzerinden kiralama yapan firmaların krize rağmen yine de ilgisinin yoğun olduğuna işaret eden Ertek, "Fuara 219 ülkeden yaklaşık 620 bin ziyaretçi katıldı. Ziyaretçi sayısı, bir önceki fuara göre yaklaşık 40,000 kişilik bir artış gösterdi. Ziyaretçilerin 250,000’den fazlası Almanya dışından katıldı. BAUMA 2019, 65 yıllık tarihindeki en iyi sonuçları elde etti" şeklinde konuştu.

Son olarak yakın gelecekte yapacakları yatırımlar hakkında da konuşan Ertek şunları dile getirdi: "2019 yılının sonu veya 2020 yılının başında piyasamıza sunmak adına Jekko spx 60  örümcek vinç ile ilgileniyoruz. Piyasada olmayan makinaların elimizde bulunması ve bunlara yatırım yapmamız, son kullanıcıyı oldukça mutlu ediyor. Yeni teknolojik ürünlerimizle sektördeki kaza riskini oldukça azaltıyoruz. Jekko spx 60 da bu ürünlerden biri."

Anahtar Kelimeler:
Ertek CamVinç Kiralama

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol