Bu haber kez okundu.

ELS LİFT YU-Nİ VİNÇ TESLİMATINI BURSA ENDÜSTRİ ZİRVESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ

ELS Lift Yu-Ni Vinç Teslimatını Bursa Endüstri Zirvesinde Gerçekleştirdi

Bursa’da 2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atmaya devam eden ELS Lift, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından TÜYAP işbirliğiyle düzenlenen ve Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, Bursa Sac İşleme Fuarı, Kaynak Teknolojileri Fuarı ve Bursa Otomasyon Fuarı'nı aynı çatı altında buluşturan "Bursa Endüstri Zirvesi” kapsamında, yenilikçi ürünlerini bu yılda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen organizasyonda ELS Lift; 6. Salon, 608/B no’lu stantta misafirlerini ağırlarken, Yu-Ni Vinç’e özel renkte üretilen eklemli personel yükseltici platform AE15, dikey personel yükseltici platform VM10-J ve hafif tip makaslı personel yükseltici platform EL Junıor 5.5 SP’nin teslimatlarını gerçekleştirdi. Yu-Ni Vinç ile bir araya geldikleri toplantıda, 2019 yılında gerçekleştirmeyi planladıkları teslimatlar için ön siparişlerin alımları hakkında görüşmeler yaptı.

Gelişim ve yenilikçi yaklaşımları esas alan ELS Lift hakkında Yu-Ni Vinç’in sahibi Nihat Aydın “Teknolojik üretime ve ülkemizin büyümesine katkı sağlayıp, işini hakkıyla yerine getiren imalatçılardan biri olan ELS Lift ile birlikte, geleceğe dönük önemli adımlar atmayı planlıyoruz.’’ diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol