Bu haber kez okundu.

ENERGY LİFT'İN ENERJİSİ ÇOK YÜKSEK

Uzun yıllardır kaliteli forklift, istif makinası, platform, endüstriyel ürünleri  Türkiye ve yurtdışı pazarlara sunan ENERGY LİFT, müşterilerinin İhtiyacına göre satışını yapmış olduğu tüm makine modellerinin servis ve yedek parça teminiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarıyor. ENERGY LİFT'in başarılı yöneticisi Ayhan Güzelsesli'yle bir araya geldik.

ENERGY LİFT'in bir dış ticaret firması olduğunu kaydeden Güzelsesli ENERGY LİFT'in aynı zamanda Türkiye'deki tescilli markaları olduğunun bilgisini verdi.

Transpaletten forklifte, platformdan akülü forklifte kadar çok çeşitli makinalar ürettirdiklerini ve bunları Türkiye pazarına da sunduklarını hatırlatan Güzelsesli "Bu birkaç ayaklı bir iş. Öncelikle yeni  fikir ve proje  geliştirmek ENERGY LİFT'in temel üretim politikasıdır. Örnek vermek gerekirse platform segmentin de bazı küçük ürünleri Türkiye'de diğer ürünleri ise Uzak Doğu'da ürettiriyoruz. Türkiye'de satıcılar üzerinden hareket ediyoruz. Bunların da en büyüğü ATM Makina. Platform ve forkliftlerimizi bu firma üzerinden satıyoruz.

"Distribütörler aracılığı ile ürün satıyoruz"

Bire bir müşteriye ürün satmayı düşünmüyoruz. Ancak her firma gibi nihai müşteriye ulaşmak hedeftir. Şuan ki amacımız distribütörler aracılığı ile ürün satışı gerçekleştirmek.  Bu yüzden yaşanan süreçte şubeleşme ihtiyacı duymuyoruz.  Ama ileride şartlar bunu gerektirirse o yöne de yoğunlaşabiliriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol