Bu haber kez okundu.

ENS PLATFORM’DA TESLİMATLARDA HIZ KESMİYOR

ENS Platform, teslimatlarda hız kesmiyor... Öztek Kurtarma ve Vinç hizmetleri, ENS Platform'u tercih etti.
1975 yılında Gebze’de Vedat Sevim tarafından kurulan Öztek Kurtarma ve Vinç hizmetleri, kurtarma ve çekici hizmetleri ile ticari faaliyetlerine başladı. Ağır ve orta tonajlı vinç hizmetleri, oto kurtarma ve hasarlı oto nakliyeleri, arızalı oto nakliyeleri gibi hareket edemeyen kamyon, otobüs ve otomobilleri kurtarma ve çekici hizmeti , çift katlı araç taşıma hizmetleri ile faliyetlerini genişleten Öztek Kurtarma ve vinç hizmetleri, platform yatırımlarına devam ediyor. Firma, son yatırımında ENS Platform'un 40 m kapasiteli EN407 ve 28 m kapasiteli EN286 modeli olan araç üstü platformlarını tercih etti. Öztek Kurtarma ve Vinç hizmetleri, Gebze merkezden Türkiye'nin her noktasına hizmet götürebilecek konuma geldi.
RASİM ERCAN SEVİM TESLİM ALDI
Son platform yatırımında ENS Platform'u tercih eden Öztek Kurtarma ve Vinç hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Ercan Sevim, 40 m kapasiteli EN407 ve 28 m kapasiteli EN286 araç üstü platformu ENS Platform Satış Müdürü Recep Soylu'dan teslim aldı. Düzenlenen teslimat töreninde her iki taraf da memnuniyetini dile getirirken, ENS Platform Satış Müdürü Recep Soylu, Öztek Kurtarma ve Vinç hizmetlerinin çok değerli bir firma olduğunu ve ENS Platform'u tercih etmelerinden dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi.

RECEP SOYLU: “TERCİHLERİNDEN DOLAYI MEMNUNUZ”
ENS Platform tarafından geliştirilen 40 m kapasiteli EN407, orta ve uzun mesafeli çalışmalar için optimum çözümler sunuyor. Kamyon üstüne monte EN407 sepetli platformları hakkında konuşan ENS Platform Satış Müdürü Recep Soylu, 7 kademeli bom ile çalışma yüksekliğinin maksimum 40 m olduğunu ve 250 kg sepet taşıma kapasitesi ile geldiğini söyledi. Araç üstü platformun yatayda ise 28 m uzanma kabiliyeti sergilediğine dikkat çeken Recep Soylu, oransal kumanda ile kabinden, sepetten ve kablolu kumandası ile dışardan hassas kullanım sağladıklarını belirtti. Recep Soylu sözlerini şöyle tamamladı; “EN407 ile gelen EGS güvenlik sistemi iş güvenliğini maksimuma taşırken, aynı zamanda sepetin sağa sola dönüşü ile çalışma kolaylığı amaçlandı. Bunlara ek olarak hareketli operatör kabini, çift açılır ön ayaklar ve haberleşme sistemi dikkat çeken diğer özellikler arasında yer alıyor.”

ENS PLATFORMDA DİĞER FİRMALARA DA TESLİMATLAR SÜRÜYOR

Ens Platform İstanbul Umut Platform’dan siparişini aldığı 37 metre kapasiteli EN377 modeli sepetli platform  ve İstanbul Mavi Yeşil Turizm’den siparişini aldığı 16 metre kapasiteli EN163 modeli sepetli platform  firma yetkililerine düzenlenen tören ile teslim edildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol