Bu haber kez okundu.

KANTAR VE TARTI SİSTEMLERİNDE HİDROSENTEZ İMZASI

İmalatını gerçekleştirdiği ürünlerinde dünya standartlarını yakalayan Hidrosentez Vinç, azimli ve istikrarlı büyümesiyle, emin ve güvenilir adımlarla yoluna devam ediyor. Firma ayrıca çalışanlarına gerekli eğitimi vererek kaliteli kontrol sistemini en yüksek seviyeye çıkarıp kaliteli üretim gerçekleştirmekte. Vinç imalat sanayisinde Beydemir Grup ile üç yıl önce güçlerini birleştiren firmanın Genel Müdürü Sabit Tek'le konuştuk.

Hidrosentez ailesi olarak ekonomik krize rağmen faaliyet alanlarını genişlettiklerini kaydeden Tek, "2018 yılında Ar-Ge ve fizibilite çalışmalarını tamamlayarak seri üretimlere başladık.  Elektronik tır kantarları, otomatik taşıt kantarları, endüstriyel tartı sistemleri bu üretimlerimizden bazıları" şeklinde konuştu.

Açıklamalarında  ürün özelliklerine de değinen Tek, "Kantarlarımız, HS-V Bridge Serisi Modüler Tip Rampalı Taşıt Kantarları Sentez Markası bünyesinde üretilen yeni nesil ve üstün özelliklere sahip  kantar modelleridir. Mekanik aksamı yüksek teknoloji, kaliteli ve kusursuz işçilik prensibi ile konusunda uzman mühendis kadromuz tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda uzun yıllar hizmet edebilmesi amaçlanarak üretilmektedir. Modüler Tip olarak adlandırdığımız HS-V Bridge serisi kantarlar A1 Kalite St 37 özel V büküm sacdan imal edilmiş, yüksek kesitli yastık sistemi sayesinde nominal kapasitelerinin % 50 fazlasını taşımaya elverişli olarak tasarlanmıştır. El değmeden Robot kaynak teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Uzun Yıllar güvenli kullanım sunar .

8 Loadcell ( Yük Hücresi )'li Platform Yüksek Hassasiyetli Tartım imkânı sunar. Modüler yapıda olması taşıma ve yükleme kolaylığı sağlar" dedi.

Ekonomik Altyapı Maliyeti, Hızlı ve Kolay Montaj İmkanı, Avrupa Standartlarında Üretim ve Kalite

Yurt içinde yaşanan kısır döngüyü aşmak için yurtdışı çalışmalarına hız verdiklerini belirten Tek, "Kendi öz sermayemizle araç üstü vinç, araç üstü platform, ağaç sökme, sılaç balyalama paketleme, elektronik tır kantarları üretimlerimiz hız kesmeden devam ediyor ayrıca  satış sonrası teknik servis hizmetleri de sunulmaktayız" ifadelerini kullandı.

2018 yılından beri sepetli vinç ürettiklerinin bilgisini veren Tek, "27 metre ile 45 metre arası sepetli vinç yapıyoruz. Hidrosentez olarak sepetli platform üretimimizde son teknolojiyi kullanmaktayız. Özel metrelerde de sipariş üzerine ürün imal edebiliyoruz. Şu anda stoklarımızda 10 adet 27.36.42.45 metre ürünlerimiz bulunmakta" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol