Bu haber kez okundu.

MFY YAVUZ, TAAHHÜT İŞLERİYLE SEKTÖRDE BİR NUMARA OLACAK

MFY Yavuz Firması Yetkilisi Mustafa Yavuz, taahhüt işlerine önem verdiklerini ve grup şirketi mantığıyla ilerleyeceklerini, bu minvalde 5 yıllık planlarını yaptıklarını ifade ediyor.

MFY Yavuz, taahhüt işleriyle profesyonel hizmetler sunuyor. Konuyu firma yetkilisi Mustafa Yavuz ile değerlendirdik.

İLERİYE DÖNÜK HAMLELERLE KURULDUK

Kurulmamızdaki neden ileriye yönelik hamlelerdir. Planlarımızdan bir adım geri saptırmadan adım adım ilerleyeceğiz. Ana sektörümüz çelik konstriksüyon. Planlarımız 5 yıla dayalı. Her yıl bir sürprizle karşılacak sektörümüz. Tahhütleştirmeyi karar aldık. Önümüzdeki sezon başka bir alanla karşınızda olacağız. AŞ. olarak devam edeceğiz.

HER DALIN AYRI DALLARI OLACAK

Vinç-Platform ayrı bir şirket olacak. Her dalın ayrı dalları olacak. Gruplaşacağız ve grup halinde ilerleyeceğiz.

KİMSEYİ RAKİP GÖRMÜYORUZ

Hedefleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

MFY Vinç devam ediyor, her daim de devam ediyor. MFE AŞ olarak da birçok firmanın vinç işlerini alacağız. Kimseyi rakip görmedik. Biz her zaman ‘çözüm ortağı ve tedarikçi’ mantığıyla hareket etti.

PLATFORM, İKİNCİ PLANIMIZDA

Platform sektörünü nasıl görüyorsunuz?

Platform sektörü açık bir sektör ama biz MFY olarak platformla pek ilgilenmiyoruz. Tamamen artık taahhüt işlerine bakacağız. Vinç kiralama işini piyasadan diğer firmalardan temin edeceğiz. Hedefimiz 1 numara olmak. Sektörümüz çok güzel, herkes dilediği gibi yürüyebilir. Biz bir yola girdik. Rabbim umarım utandırmaz bizi. Tüm sektör aktörlerine, paydaşlara, STK’lara selam olsun.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol