Bu haber kez okundu.

OPERATÖRÜN VE MAKİNENİN YORULACAĞI ŞANTİYELERDE ÇALIŞMIYORUZ!

Taşdanlar Vinç Genel Müdürü Güner Taşdan, “Makinanın çalışma ortamı ve çalışma şartları çok önemlidir. Operatörün ve makinanın çalıştığı şantiyenin konumu çok önemlidir. Makinelerimizi yoracak şantiyeleri tercih etmiyorum” diyor.

Bir aile şirketi olan Taşdanlar Vinç, yatırımlara devam dyor ve ‘emin adımlarla’ büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Taşdanlar Vinç’i okuyucularımıza tanıtır mısınız?

Taşdanlar Vinç olarak ortalama 17 makinamız var. 5 tane vincimiz, 12 adet de kurtarıcı var. Firmamız 1982 yılında kuruldu. Aile şirketiyiz. Aynı zamanda otomatik üzerine yedek parça işi de yapıyoruz. Makinalarımızın hepsi hiap. Makinalarımız Erkim markalıdır. Erkim’den çok memnunuz. Erkim, satış öncesi ve sonrası her türlü konularda bizlere yardımcı oluyor.

MAKİNELERİMİZİ YORACAK ŞANTİYELERİ TERCİH ETMİYORUM

İş disiplininde nelere dikkat ediyorsunuz?

Makinanın çalışma ortamı ve çalışma şartları çok önemlidir. Operatörün ve makinanın çalıştığı şantiyenin konumu çok önemlidir. Makina ve operatör kötü koşullarda çalışırsa burada zorluk olur. Temiz, güzel ve düzenli şantiyelere ben şahsen makine veriyorum. Makinelerimizi yoracak şantiyeleri tercih etmiyorum. İnşaat şantiyeleri, yol şantiyeleri çok kötü... Bu durumda da hem makine hem de operatör çok yorulur. Biz de tecrübelerimize dayanarak bu tür ortamlara makine göndermiyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Müşterilerinizle nasıl bir iletişim içerisindesiniz?

Müşteri memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. Bir kere çalıştık bitti, gitti demiyoruz. Bundan dolayı da Taşdanlar Vinç olarak sektörde tercih edilen firma konumundayız.

AİLE ŞİRKETİ OLMAMIZ AVANTAJ

Aile şirketi olmanın artıları-eksileri nelerdir?

Aile şirketi olamız bizim enerjimizi sinerjiye dönüştürmemize neden oluyor. Biz de birlikten güç doğar felsefesi ile hareket ediyor ve aile içindeki enerjimizle, gücümüzle sektörde en profesyonel hizmetleri veriyoruz.

YATIRIMLARLA BÜYÜYECEĞİZ

Yatırımlarınız olacak mı?

Taşdanlar Vinç olarak hem vinç sektöründe hem de kurtarıcı ve yedek parça sektörlerinde yatırım odaklıyız. Emin adımlarla büyümekten yana tavır koyuyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz. Az olsun, temiz olsun, öz olsun mantığı ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

İŞ GÜVENLİĞİ OLMAZSA OLMAZIMIZ

İş güvenliği konusunda neler diyeceksiniz?

İş güvenliği her sektörde olmazsa olmaz olmalıdır. Biz şirket olarak bunu kendimize prensip edindik. Gerek şirket içi eğitimler gerekse de sahadaki çalışmalarda ilk olarak ‘Önce emniyet, sonra hareket’ diyor ve emniyetten, iş güvenliğinden taviz vermiyoruz.

GENİŞ MAKİNE PARKURUMUZLA KESİNTİSİZ HİZMET

Taşdanlar Vinç olarak makine parkurumuzda; 35 ton 2 adet hiap vinç, 15 ton 1 adet, 75 ton 1 adet hiap vinç bulunuyor. Kurtarma araçlarımız çok amaçlı her türlü kompanatı takılan 5 tonluk vincimiz, ahtapot deiğimiz kurtrama vincimiz bulunuyor. Her türlü ortama ve işe giden bir makinadır. Ayrıca ağır ve çekici  8 adet kayarkasa oto kurtarma araçlarımız da mevcuttur. Müsterilerimizin çoğu sigorta firmalarıdır. Özellikle oto kurtama sektöründe ülkemizde önemli sorunlarımız var. Bu ve benzeri konuların çözümü için vinç işletmecilerimiz ile ortak hareket ediyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol